Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bia8's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.02.2009
    Postari in forum
    7

Medic pediatru de familie in Oradea

Buna, sunt in saptamana 36 a sarcinii si vreau sa ma interesez despre un medic pediatru bun in Oradea, ca as vrea sa o contactez ca sa putem sa ne intalnim cat mai repede dupa ce va veni pe lume micutul nostru tare asteptat!!!
    va rog sa ma ajutati

Floricica Nou Venita iulia_adonia's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2010
    Postari in forum
    24
    Buna ziua! Si noi suntem din Oradea, iar medicul nostru de familie este dr. Borsos-Fodor Maria, are cabinet pe str. Onisifor Ghibu.
    D-na doctor a fost ok pana acum, dar nici noi nu ne-am confruntat cu probleme grave, doar cate un rosu in gat si cam atat.
    Daca sunteti interesata va voi lasa un nr. de telefon al d-nei.
    Sanatate si sarcina usoara in continuare!

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Cu 11-12 ani in urma umblam la d-na dr Liliana Tagureanu. Eu am fost foarte multumita de ea.
    Uite ce am gasit pe net: Strada Horea nr.16, Oradea, tel: 0259 436 855
    Success.

Floricica Cu Vechime amona's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.05.2008
    Postari in forum
    5.485
    Bună , și eu sînt din Oradea !
    Acum avem dr pediatru pe d-na Matiuța Pompilia , iar prima Dr d-na Dale , amîndouă doamne deosebite , tot respectul pt ele !

D-na Dale e mai fermă în privința antibioticului , dar e mai greu de prins , sau cel puțin așa a fost acum cîteva luni , cînd am hotărît să plecăm de la dînsa , iar D-na Matiuța e oricînd de găsit , dar mi-ar fii plăcut să fie mai reținută în privința anitibioticelor , dar și așa e o doamnă super ok !
    Nimic de reproșat !

Floricica Nou Venita bia8's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.02.2009
    Postari in forum
    7
    va multumesc tare mult pentru mesaje, inca nu ne-am hotarat asupra medicului dar cred ca dr. Matiuta e ok ca e si aproape de noi,
    va pupacesc si va doresc toate cele bune,...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari