Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ioana09's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2009
    Postari in forum
    10
    Buna ziua,

v-as ruga sa-mi recomandati si mie un medic de familie bun cu specializ. pediatrie in Bucuresti, preferabil central.

Multumesc !

Floricica Cu Vechime dadiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    ioana, in general medicii pediatri buni nu sunt in zona in care stam :) eu am avut noroc, insa pot sa-ti spun ca la dr stanciu vin si din alte localitati nu numai din alte cartiere, daca te intereseaza mai multe detalii sa-mi spui si iti dau si un nr de telefon de la cabinet. este in berceni, ca fapt divers :) azi am fost si venisera unii din buzau.

cand chiar e nevoie de un pediatru, e bine sa alegi unul bun. pentru controale de rutina se poate ocupa si medicul de familie.

Floricica Nou Venita m_bibire's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    5

informare generala

Sunt Dr Bibire Gabriela Monica ,medic primar pediatrie in Tg Mures,si ma ocup ,cu mare drag de supravegherea cresterii si dezvoltarii nou-nascutilor ,prin controale periodice profilactice,GRATUITE ,cu bilet de la medicul de familie,incepand de la 2 luni (inaintea adm vaccinului).Programare telefonica luni-vineri 09.00-12.00,la tel 0740351053.

Servicii:
    Consilierea tinerelor mame privind ingrijirea bebelusului.
    Consultatii si retete gratuite 0-18 ani.
    Nou ECOCARDIOGRAFIE generala,din ian 2010

Floricica Nou Venita maria77's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2007
    Postari in forum
    132
    Eu iti recomand pe Zamfirescu Irina- medic pediatru medic de familie. Eu acolo duc copilul pentru contrale uzuale, pentru retete etc..
    Are cabinet pe la Averescu- 1 mai arcul de triumf... ea este draguta si noi am fost multumiti de ea pana acum.

Floricica Nou Venita jojo24's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.07.2011
    Postari in forum
    19
    Eu iti recomand la Medicover Victoriei, care este destul de central... au cea mai buna sectie de pediatrie.poti sa iti alegi singura medicul: Medicover : MEDICII NOSTRI. eu iti recomand programarea lor online, merge repede :)
    Spor

Floricica Nou Venita myky123's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.02.2012
    Postari in forum
    1

Caut medic pediatru bun din bucurestr

Buna eu sunt noua pe aici as vrea si eu un medic pediatru bun pt ca doctora lu bebe meu e foarte enervanta sh nici makar nu il consulta cu atentie.dar as vrea pe cineva pe la piata rahova, eu stau la sebastian , dak cunoasteti pe cine bun la malcoci.pupici

Floricica Nou Venita cosmina_paun's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2010
    Postari in forum
    17
    Citat Postat de myky123 Vezi mesajul
    Buna eu sunt noua pe aici as vrea si eu un medic pediatru bun pt ca doctora lu bebe meu e foarte enervanta sh nici makar nu il consulta cu atentie.dar as vrea pe cineva pe la piata rahova, eu stau la sebastian , dak cunoasteti pe cine bun la malcoci.pupici
    Stiu cum este cand vezi ca pediatra nu acorda suficienta atentie, sunt la fel de "tipicara" :P
    Eu sunt inscrisa acum la doamna doctor Mihaescu Ioana, de la clinica Hilmi Medical Center , din Bucuresti (este la Victoriei, chiar pe str. Buzesti).. iar diferenta se simte, si ce ma bucura pe mine f mult este ca nu ma pune sa astept. Cand am nevoie, vede cum face si ma baga, ne consulta, se rezolva cumva. foarte buna, calda, rabdatoare este, sa stii... ti-o recomand cu drag. oricum, poti eventual sa te duci de proba daca e, la o consultatie o data si vezi cum ti se pare.
    pupici

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari