Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita jesse's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2011
    Postari in forum
    125

Medic de familie pediatru in Ploiesti

sunt mihaela si sunt in cautarea unei medik de familie pt baietelul meu care nici pana acum nu mi l-a luat nimeni in evidenta.pana acum am alergat la toti mediki trimisi de un doctor intrebat de tatal meu dar niciun rezultat.am avut si o gramada de internari cu el dar tot am umblat dupa un medic pt baietelul meu si nimik.poate puteti sa ma ajutati dvs.Astept raspunsul dvs.Va multumesc!

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    da mami,eu sunt din ploiesti.am fata de cand am nascut-o la dr podeanu care mia tratat-o super pana acuma.sunt ff multumita de ea.iti las nr de tel.ea a lucrat la petrolul pana anul trecut,acum sia facut cabinet particular.0723233852

Floricica Nou Venita jesse's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2011
    Postari in forum
    125
    Citat Postat de madasabi Vezi mesajul
    da mami,eu sunt din ploiesti.am fata de cand am nascut-o la dr podeanu care mia tratat-o super pana acuma.sunt ff multumita de ea.iti las nr de tel.ea a lucrat la petrolul pana anul trecut,acum sia facut cabinet particular.0723233852

daca niki dr podeanu nu mi l ia in evidentza unde sa mai ma duk k m-am dus la aproape toti mediki pediatri si toti acelasi rasp.ms pt nr de tel.poate am sanse sa mi l ia in evidentza.ms ink o data.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari