Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita claudian's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2009
    Postari in forum
    22

Chirurg pediatru bun in Bucuresti

Trebuie sa merg cu Claudiu la o decalotare chirurgicala insa procedura in sine ma sperie si mai ales ca este vorba de zona gentiala as vrea recomandari pentru un medic chirurg bun in Bucuresti.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Iti recomand sa mergi la Medlife la dr. Radu Spataru. Este un medic foarte bun. Eu am fost acolo cu baieteul meu tot pt asa ceva. Insa la noi s-a uitat si a zis ca inca nu e cazul de intervenit chirugical si ca mai putem astepta pana la un an jumate si abia atunci daca nu se rezulva face decalotarea. Constulatia costa 120 de lei insa merita pt ca fiind spital privat este foarte curat totul iar medicul este bun.

Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410
    Cristea de la Budimex, insa este spagar pana la limita de sus a nesimtirii. Pentru decalotare noi am mers la Budimex la camera de garda cu trimitere si am mers la medicul de garda...nu aveam chef sa ii dam o gramada de bani lui Cristea( care fusese sunat de medicul de familie sa ne astepte) si interventia i-a fost facuta super bine. La Budimex au chirurgi destul de buni.

Floricica Nou Venita maria77's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2007
    Postari in forum
    132
    spataru de la medlife este foarte ok..si merge intai pr profilaxia problemei nu direct operatie sau decalotare imediata..
    Te invata cum sa il decalotezi incet incet si abia apoi daca nu se rezolva se trece la ceva mai dur pentru copil. Eu zic sa incerci pt ca este un om si medic chiar deosebit. Succes!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari