Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita n_giurescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2007
    Postari in forum
    2

Alegerea potrivita a medicului pediatru

Topicul este raspuns la articolul Alegerea potrivita a medicului pediatru

Buna ziua !
    Este un articol interesant, ma ales ca in perioada aceasta ne confruntam cu ideea transferarii copilului nostru la un doctor pediatru.^
    Ne-ar fi de mare ajutor daca am putea cunoaste o lista de citiva doctori pediatri buni.
    Multumesc mult.
    Nicoleta

Floricica Nou Venita iulianasv's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    60
    Uite, am gasit si aici pe copilul.ro niste liste cu medici pediatri:
    medici pediatri

Floricica Nou Venita cameliavida's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2006
    Postari in forum
    1
    Este un articol foarte important, dupa parerea mea. Alegerea medicului si schimbarea lui, daca e nevoie, sunt decizii foarte foarte importante in dezvoltarea copilului. Felicitari pt articol!

Floricica Nou Venita speranta's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2007
    Postari in forum
    28
    buna este f interesant articolul, eu caut pediatru; ptr. k medicul copiilor nu este bun de nimic , cand era fata mica ma-i era cum ma-i era, cand am nevoie nu o gasesc de la untimp si in schimb vrea sa-i da-i incontinu .etc. eu stau prin cartieru baba-novac, dristorului. sec.3 ce medic bun este prin preajma? multumesc.

Floricica Nou Venita rodica's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2005
    Postari in forum
    1
    Buna,
    Scotocind prin forum am gasit mesajul tau si m-am gandit sa-ti dau o idee. Eu am un baietel de 7 ani si jumatate si de 3 ani de zile cand are probleme de sanatate merg cu el la Spitalul Elias la doctorita Radu Adriana, medic pediatru.
    Este o femeie extraordinara, buna profesional, stie cum sa vorbeasca cu copiii.
    Daca doresti mai multe detalii poti sa ma contactezi pe stancu_74@yahoo.com
    Numai bine si sanatate multa.
    Adina

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari