Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 8
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    La ideea dragei duvi, am deschis acest subiect. Nu e prima oara cand mi-e greu sa deschid un astfel de subiect. Cuvintele vin foarte greu...

Anul acesta, de 10 mai, este daca nu ma insel, al doilea an in care mamicile de ingerasi din Romania se intalnesc. Se intalnesc pentru comemorarea micutilor lor.

Si pentru ca duvi a venit cu ideea sa nu cumva sa uitam de aceasta zi si sa reusim, indiferent din ce colt al lumii suntem, sa fim impreuna pentru unele dintre noi care au pierdut un puiut si pentru toate mamicile de ingerasi, am creat un banner pe care sa il putem pune la semnatura, ca si simbol al solidaritatii noastre, dar si ca simbol al comemorarii micutilor in stilul nostru, aici pe forum. Astfel, daca si tu doresti sa ne fii alaturi, pune-l si tu si spune si altor mamici sa ni se alature. Poti trimite linkul mai departe.

Pentru ca anul trecut s-au inaltat baloane in aer pentru fiecare micut pierdut m-am gandit sa folosim si noi motivul baloanelor.

Inafara de semnatura, putem ca fiecare din noi sa ne alegem un balon de oriunde de pe net si sa il punem intr-o postare alaturi de gandurile noastre care se vor duce negresit la micuti, acolo sus in cer...

Va multumesc,
    Laura

nu trebuie decat sa copiati codul de mai jos: si sa puneti la inceput < si la sfarsit >

img src="img/director_img/ingerasi.jpg" border="0" width="621" height="70" vspace="2" hspace="2"

am incercat sa vi-l pun altfel dar vad ca nu ma lasa.. :(

Floricica Veterana amelia_pitik's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2007
    Postari in forum
    14.272

"Da-mi Doamne, Puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba,
    Curajul de a schimba ceea ce imi sta in putinta
    si Intelepciunea de a face diferenta intre ele!"

sper din tot sufletul sa ajung si eu anul asta,imi doresc sa ma simt bine si sa pot merge sa fiu alaturi de mamicile de inger de pe organizatia emma care mi-au intrat la suflet si nu numai.

Floricica Veterana amelia_pitik's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2007
    Postari in forum
    14.272
    Pun aici linkul cu melodia pe care a inregistrat-o bianca si ne-a oferit-o k un dar de suflet pt noi mamicile de inger.

Floricica Cu Vechime catanicegirl's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.11.2008
    Postari in forum
    6.985
    fetelor,eu nu stiu cum este durerea de a pierde un ingeras,nici nu imi pot imagina,dar sunt cu sufletul alaturi de voi si incerc sa inteleg prin ce treceti.va pup si va imbratisez pe toate.sa va dea dumnezeu puterea necesara sa puteti merge mai departe[imbratisarea]

Guest
    E atat de greu sa poti spune ceva...suntem alaturi de parintii care au ingeri sus, in cer si le dorim multa putere!Ingerasilor,sa le fie acolo sus asa cum ne inchipuim noi ca e, viata fara durere, tristete!

Floricica Veterana madalina79's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2008
    Postari in forum
    12.872
    si eu am pierdut doi ingerasi in luna a sasea(sarcini diferite)...sunt alaturi d etoate mamicile de ingerasi..stiu prin ce suferinta trec..va sunt alaturi dragele mele si sa ne rugam la bunul dumnezeu sa ne dea intelepciunea sa mergem mai departe...
    micutii mei ingerasi va multumesc ca m ati vegheat ca sa duc la capat aceasta sarcina...si vreau s acred ca acolo sus viata e asa cum cred eu ca in paradis...

Guest

"in amintirea ingerasillor nostri care au plecat prea devreme..."

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    amelia, scuza-ma ca ti-am sters postarea, insa dadea eroare cumva, nu stiu exact ce s-a intamplat.

aceasta cred ca este melodia de care vorbeai, sper ca reusesc sa o pun:

Floricica Cu Vechime dorian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2007
    Postari in forum
    5.910
    Pentru ingerasul meu drag,Eduard-Andrei!

Photobucket

Sunt alaturi de toate mamicile de ingerasi!

Floricica Cu Vechime catanicegirl's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.11.2008
    Postari in forum
    6.985
    mi-au dat lacrimile cand am vazut filmuletul.

pentru toti ingerasii plecati prea devreme dintre noi

Moderator Floricica Novice valye's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2009
    Postari in forum
    340
    img src="img/director_img/ingerasi.jpg" border="0" width="621" height="70" vspace="2" hspace="2"

+ Raspunde
Pagina 1 din 8
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari