Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime dorian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2007
    Postari in forum
    5.910

Pentru ingerasul meu Eduard

15.03.2006 - 17.03.2006

Astazi ar fi trebuit sa implinesti 6 anisori,sa te sarbatorim,dar nu a ramas decat amintirea ta si o durere imensa,lacrimi si doar lacrimi la aniversarea ta inger scump.....imi amintesc cum te-am tinut in brate prima data,eram atat de fericita,erai cel mai dorit si asteptat copil......dar am ajuns acasa dupa 2 zile cu bratele goale si sufletul pustiu....Edi,dragul meu ingeras,mami te iubeste enorm iar astazi ma doare sufletul ca nu esti cu noi,cu fratiorul tau, dar ramai mereu in amintirea noastra....
    Imagini atasate

Floricica Cu Vechime dorian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2007
    Postari in forum
    5.910
    images..jpgIn amintirea ta................

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Angela azi vad pentru prima data o poza cu ingerasul vostru Eduard ... azi e o zi speciala ... ziua in care a venit pe lume ... eu nu pot decat sa iti fiu alaturi cu tot sufletul, sa te imbratisez virtual si sa iti spun ca nu esti singura ... te imbratisez cu drag, iar pentru ingerasul tau Eduard ... zbor lin printre stele lucitoare... de unde va vegheaza si va da putere.

Moderator Floricica Avansata NicoleD's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Zbor lin printre stele ingeras Eduard.

Floricica Senior andra_29's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    2.642
    Draga mea...te imbratisez cu drag si iti doresc sa fii cu zambetul pe buze...ingerasul tau Eduard e in siguranta si te vegheaza mereu de sus. Ii doresc un zbor lin alaturi de ingerasul meu Andrei care azi ar fi avut 1 an, 5 luni, 1 saptmana si 2 zile.

Floricica Debutanta cristina.sofia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.03.2012
    Postari in forum
    702
    Citat Postat de dorian Vezi mesajul
    15.03.2006 - 17.03.2006

Astazi ar fi trebuit sa implinesti 6 anisori,sa te sarbatorim,dar nu a ramas decat amintirea ta si o durere imensa,lacrimi si doar lacrimi la aniversarea ta inger scump.....imi amintesc cum te-am tinut in brate prima data,eram atat de fericita,erai cel mai dorit si asteptat copil......dar am ajuns acasa dupa 2 zile cu bratele goale si sufletul pustiu....Edi,dragul meu ingeras,mami te iubeste enorm iar astazi ma doare sufletul ca nu esti cu noi,cu fratiorul tau, dar ramai mereu in amintirea noastra....
    iti spun sincer ca mi-au dat lacrimile cand am citit cele zise de tn in amintirea lui! iti doresc sa fii puternica sa ai putere sa iticresti celalat copil si fii sigura ca dumnezeu are grija de Eduard ! te pup fii tare si imi imaginez cat iti este de greu

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    nu am cuvinte.in momente ca astea nu stiu ce sa zic.imi pare rau,foarte rau pt tine,si toate mamele care trec prin asemenea clipe

Floricica Nou Venita felice2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2012
    Postari in forum
    33
    La multi ani eterni,pui mic!!
    Mami,stii ca ingerasul tau are o misiune speciala pt care a plecat la Cer!
    Te imbratisez!

Floricica Nou Venita ralucaandreea's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2012
    Postari in forum
    15
    Nu cred ca exista cuvinte de incurajare in situatia asta,dar cosoleaza-te cu gandul ca puiul tau e un ingeras pierdut si regasit in ceruri.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Angela sunt si eu cu sufletul alaturi de tine
    O pt tine si o rugaciune pt ingerasul tau

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Azi la 6 ani de cand Eduard a prin aripi spre cer, iti doresc multa putere in aceasta zi grea, iar ingerasului Eduard zbor lin printre stele.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari