Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristinica_carla2's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.04.2010
    Postari in forum
    214

Nefericire Mi-am pierdut speranta !

Buna, acum cateva saptamani am aflat ca sunt insarcinata, totul era bine, m-am bucurat mult , dar din pacate am aflat acum cateva zile ca am pierdut sarcina !!!
    La revedere, puiul meu iubit!
    Nu mai pot de durere !!!!
    Sper ca Dumnezeu sa ma ajute, sa ne ajute sa trecem peste acest mare necaz !!!

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    Sa va dea DD putere sa depasiti aceasta durere!

Floricica Nou Venita evaerika's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.03.2010
    Postari in forum
    91
    iti doresc sa ai putere sa treci peste aceasta greutate si sa nu iti pierzi speranta.stiu cum e am trecut si eu prin asa ceva chiar daca bb era mai mare.nu mi-am pierdut speranta si tot am sperat si acum am o printesa frumoasa si sanatoasa,nu doresc nimanui sa treaca prin ce am trecut eu.....dar tot raul spre bine

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Si eu zic sa nu iti pierzi speranta . Cred ca iti este cumplit de greu sa treci prin asa ceva, dar cu ajutorul lui Dumnezeu, vei ramane din nou insarcinata si totul va decurge cum trebuie.
    Ar trebui sa discuti cu dr sa vezi ce ar fi putut cauza pierderea sarcinii, eventual sa faci niste analize mai amanuntite.

Floricica Nou Venita mmonikamm's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2009
    Postari in forum
    78
    Citat Postat de cristinica_carla2 Vezi mesajul
    Buna, acum cateva saptamani am aflat ca sunt insarcinata, totul era bine, m-am bucurat mult , dar din pacate am aflat acum cateva zile ca am pierdut sarcina !!!
    La revedere, puiul meu iubit!
    Nu mai pot de durere !!!!
    Sper ca Dumnezeu sa ma ajute, sa ne ajute sa trecem peste acest mare necaz !!!
    Vad ca ai o fetita mare si foarte fumoasa. Te va ajuta sa treci peste acest moment greu. Fii puternica, discuta cu medicul sa vezi care au fost problemele. Numai bine!

monica4mai
    Guest

buna Cristina

Sunt alaturi de tine si inteleg prin ce treci si sa ai sperante ca viitorul copil v/a fi bineimi pare rau

Floricica Avansata nnisa's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2010
    Postari in forum
    1.401
    draga Cristina, nu-ti pierde speranta, fii tare si investeste intr-un nou inceput....este dureros prin ce treci iar eu te inteleg foarte bine....iti vorbeste o mama care a trecut printr-o experienta trista, dureroasa dar nu in ultimul rand traumatizanta....l-am nascut, l-am iubit si-l mai iubesc, mi-a zis "mama", mi-a zis ca ma iubeste.....viata....foarte frumoasa dar in acelasi timp trista...te pup...ai grija de tine...

Membru inregistrat la
    08.04.2010
    Postari in forum
    214
    Buna seara, merci ca sunteti si ati fost alaturi de mine intr-un astfel de moment, ingrozitor de greu. acum ma simt mai bine, e mai bine fata de cum era, dar tot plang si imi pare rau dupa puiul meu iubit.
    Analizele le-am facut azi, astept rezultatele.

Membru inregistrat la
    08.04.2010
    Postari in forum
    214
    Buna fetelor. Ieri,22 iulie, am aflat ca voi deveni din nou mamica. Sunt tare bucuroasa. Dar nu l-am uitat pe puiul pe plecat printre ingeri, va fi mereu ingerasul nostru pazitor!

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Felicitari Cristina. Doamne ajuta sa fie bine, fi increzatoare si optimista ... cred ca asta e cheia ... si chiar daca in suflet va mai exista durere ... e firesc. Iti doresc o sarcina usoara, un bebe sanatos si la termen.

Membru inregistrat la
    08.04.2010
    Postari in forum
    214
    Citat Postat de paula_por Vezi mesajul
    Felicitari Cristina. Doamne ajuta sa fie bine, fi increzatoare si optimista ... cred ca asta e cheia ... si chiar daca in suflet va mai exista durere ... e firesc. Iti doresc o sarcina usoara, un bebe sanatos si la termen.
    Multumesc mult Paula. Eu cred ca asta e un semn de la ingerasul nostru de sus.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari