Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior angel24's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2007
    Postari in forum
    4.843
    Draga Oana,am deschis acest topic pt tine fiindca stiu cat de mult conteaza un gand bun,un cuvant de incurajare in astfel de momente cumplite prin care treceti acum,tu si sotul tau!

Iti sunt alaturi cu tot sufletul si oricand vei simti nevoia sa vorbesti sunt aici,langa tine!

Din pacate cunosc toate sentimentele de furie,starea de soc,dorinta de a gasi un vinovat pentru tot ce s-a intamplat si nu ai cu cine sa lupti...e greu sa accepti faptul ca puiul tau nu mai este...iti pui tot felul de intrebari la care nu gasesti raspuns...

Acum ingerasul tau e langa Daria mea si se joaca impreuna alaturi de toti ingerasii cerului,vegheaza asupra noastra...

Multa putere iti doresc,draga mea! Dumnezeu sa va intareasca!

Floricica Senior danuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2008
    Postari in forum
    2.665
    Oana, draguta mea!
    Stiu ca vorbele noastre, indiferent cat de calde sau prietenoase pot fi, nu sunt suficiente ca sa iti stearga durerea din suflet...totusi, suntem langa tine. Chiar daca nu ne cunosti...
    Eu am invatat ca dupa furtuna, vine intotdeauna soarele. Si Dumnezeu o sa iti trimita un copil sanatos de care sa te bucuri cu adevarat!

Floricica Veterana adi_eva's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.05.2008
    Postari in forum
    16.904
    Oana, va doresc sa treceti cu bine peste acest necaz si sa iti recapeti optimismul specific tie. Bebe este la Doamne-doamne, impreuna cu fratiorul lui.
    Daca simti nevoia sa te descarci, iti suntem alaturi!
    Te pupam!

Floricica Cu Vechime maria83's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2009
    Postari in forum
    8.368
    Oana suntem alaturi de tina
    Iti intelegem durerea si asa cum suntem alaturi cand ne bucuram
    Ce sa spun?????
    Sa va ajute Dumnezeu sa treceti usor peste durerea asta si sa reusiti sa oluiati de la capat in lupta unui vis implinit,de a avea o noua burtica
    Te asteptam sa revii plina de optimism
    Mult curaj Oana si CU Domnul Dumnezeu inainte
    Tot raul spre bine

Floricica Cu Vechime ladyinred's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2007
    Postari in forum
    5.059
    Desi nu am trecut prin aceasta durere nu doresc nimanui sa mai pateasca asa ceva.
    Draga Oana sa iti dea Dumnezeu forta necesara sa treci peste acest mare necaz si tu si sotul tau si sunt convinsa ca Bebe Ingeras a avut o misiune de indeplinit in ceruri si cand o sa isi termine treaba o sa se intoarca in burtica ta mai sanatos si mai voios decat a fost vreodata.
    Te pup si te imbratisez cu tot dragul]
    Dumnezeu sa va intareasca
    Glitter Graphics

Angel Glitter Graphics

Floricica Veterana mimo's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.03.2009
    Postari in forum
    14.216
    Oana, suntem alaturi de tine!
    Sper din tot sufletul sa te intaresti, sa te ridici si sa mergi inainte.
    Nu uita: femeile sunt puternice, pot muta muntii din loc!!!

Te imbratisez,

Floricica Veterana floretronela's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2005
    Postari in forum
    11.002
    Oana as vrea sa iti pot lua durerea, din pacate nu se poate! Dumnezeu sa va intareasca si sa aveti putere sa o luati de la capat! [imbratisarea]

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Oana imi pare rau draga mea.nu te cunosc dar ma rog la DD sa o puteti lua de la capat si sa va ajute sa fiti uniti amandoi.

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Draga mea Oana, suntem toate alaturi de tine sa te sprijinim, sa poti plange, sa te descarci, sa te incurajam...............sa plangem alaturi de tine.
    E nedrept, tare nedrept ce se intampla.
    Nu-ti pierde credinta............credinta e forta ce ne tine in picioare si ne da sperante sa mergem mai de parte.
    O calda imbratisare din partea mea si mult, mult curaj.

Floricica Avansata katalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    2.287
    suntem alaturi de tine Oana,Dumnezeu sa va intareasca si sa va dea putere sa treceti peste aceasta cumplita durere.
    puiutul tau cu siguranta acum se joaca in ceruri alaturi de ceilalti ingerasi plecati mult prea devreme dintre noi intr-o lume mai buna.

Floricica Cu Vechime robertha's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2008
    Postari in forum
    5.058
    Draga Oana,
    Cuvintele sunt de prisos...daca as spune ca stiu prin ce treci, as minti; pentru ca durerea este alta la fiecare pierdere suferita...purtam un nume pe care nu l-am dorit si la care nu ne-am gandit vreodata in viata noastra "mamici de ingeri"....
    Sunt cu sufletul alaturi de tine, de sotul tau si de micii tai ingerasi....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari