Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime oanap99's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2008
    Postari in forum
    9.481
    Nu sunt cuvinte destule sa exprime durerea prin care treci iubita mica

Nu se stie de ce Dumnezeu ne incearca asa de greu pe unele dintre noi

nu stiu ce sa spun

durerea e prea mare , stiu

sper doar sa va intareasca Dumnezeu si Maica Domnului pe amandoi sa treceti cu bine peste acest hop

trebuie sa nu incetezi sa speri ca este si pt tine un sufletel pus deoparte

te poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooop si te imbratisez

Floricica Debutanta valiusha's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.07.2009
    Postari in forum
    949
    ana imi pare foarte rau de ce t-i s-a intamplat, nu te cunosc prea bine, insa am asistat la bucuria ta cand ne-ai anuntat ca ai un test cu 2 liniuta
    sunten toate alaturi de tine

Floricica Cu Vechime corinuka's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.06.2008
    Postari in forum
    7.552
    de ce unii dintre noi tre' sa sufere atata? de ce o mama care-si doreste un copil nu poate sa-l aiba dupa atata timp si dupa ce a trecut prin atatea? de ce e viata atat de cruda? de ce? stiu ce inseamna sa pierzi un copil si stiu ca nimic in momentul asta nu-i poate alina anei durerea...dar vreau s-o pup si s-o imbratisez si sa-i spun ca va fi bine...stiu ca ea nu crede in momentul asta...dar stiu ca in timp va gasi curaj sa mearga mai departe...ana, sunt cu tine, te imbratisez ...

sa va dea Dumnezeu putere sa treceti peste aceasta incercare!

Floricica Senior roxana26's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2009
    Postari in forum
    2.621
    iubita ananutza suntem alaturi de tine iar durerea care o ai tu o avem si noi
    stiu ca e greu dar dumnezeu te va ajuta sa treci peste aceasta durere
    dulce scumpa si ai grija de tine
    te rog cand vrei tu si te simti da-ne si noua un semn
    suntem alaturi de tine

Floricica Senior casablanca's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2009
    Postari in forum
    3.223
    Annanuta suntem toate alaturi de tine, iar unele dintre fete (Oana, Cristina Neamtu, CrisitnaS, MAria, etc) chiar stiu prin ce treci, eu una nu pot decat sa-mi imaginez durerea si suferinta voastra. Ma rog la bunul Dzeu sa va intareasca si sa treceti impreuna (tu si Laurentiu) cu bine peste acest obstacol. Chiar dc nu ne-am intalnit online de multe ori, eu am citit din urma si stiu toate eforturile tale pt bebe. Imi doresc sa te ridici si sa lupti in continuare pt visul vostru. Pup draga mea si nu uita ca toate fetele te iubesc, iar cand ai tu puterea te asteptam printre noi

Floricica Veterana floretronela's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2005
    Postari in forum
    11.002
    Ana draga mea [imbratisarea] multa putere sa puteti merge mai departe chiar daca durerea nu v-a disparea niciodata! Nu am cuvinte.. sunt goale si nu pot exprima ceea ce simt...

Floricica Cu Vechime corinuka's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.06.2008
    Postari in forum
    7.552

Floricica Cu Vechime maria1979's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2009
    Postari in forum
    6.336
    Draga Ana multa putere iti doresc
    sunt alaturi de tine
    te pup dulce

Floricica Veterana adi_eva's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.05.2008
    Postari in forum
    16.904
    Ana sunt alaturi de tine!
    Va doresc amandorura sa aveti multa putere sa treceti peste acest soc, chiar daca de uitat niciodata nu o sa puteti! Te rog sa citesti postarea randunicii de pe topicul de aspirante, este emotionanta.
    Ma gandesc la tine si stiu ca intr-un final va fi bine pentru voi, chiar daca in aceste momente nu crezi acest lucru nici 1%.
    Aveti un ineras sus care va avea grija de voi!

lorito
    Guest
    ana,va doresc tie si sotului tau sa fiti indeajuns de puternici sa va reveniti din aceasta drama...nu stiu de ce trebuia sa vi se intample..voua sau tuturor femeilor care au trecut prin asa ceva...
    te asteptam sa revii alaturi de fete,sa aspiri la o noua sarcina,de data asta una fara probleme,la finalul careia sa iti tii bebelusul in brate...sa fiti 3,nimic sa nu va poata desparti...
    cand iti revii,te rog sa ne dai un semn...te pup si te imbratisez..

Floricica Avansata mkinga's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2008
    Postari in forum
    1.765
    ana ma scumpa imi pare nespus de rau pt pierderea voastra, nu am cunvinte sa ma exprim, nu stiu ce as putea spune sa va alin putin durerea, dtiu doar un singur lucru ca suntem alaturi de voi , ma rog sa treceti cu bine peste tot ce sa intamplat , draga mea fi tare cum ai fost mereu si nu-ti pierde speranta , te pup

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari