Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Ziua 3: Participa la Provocarea ingrijirii pielii bebelusului by NIVEA Baby

Bebelusul meu frumos

Bine ati venit la cea de-a treia zi din Provocarea ingrijirii pielii bebeluslui by NIVEA Baby pentru membrele comunitatii Copilul.ro!

Sarcina zilei de azi este: Posteaza o imagine haioasa cu bebelusul tau!

Premiul zilei de azi este: 1 kit de ingrijire pentru pielea bebelusului din gama NIVEA Blue Range care contine:

NIVEA Baby Mild Lotion – lotiune de spalare din cap pana in picioare

Lotiune de Spalare Din Cap Pana-n Picioare este o lotiune extra-delicata creata special pentru spalarea intregului corp al bebelusului.

Formula extra-delicata pentru corp si par, fara sapun, mentine hidratarea pielii bebelusului si este compatibila la nivelul pielii.

Contine un balsam special ales care usureaza pieptanarea parului copilului.

Lotiune de Spalare Din Cap Pana-n Picioare nu contine coloranti si are o valoare a pH-ului apropiata de cea a pielii.

Contine ulei de migdale si minerale naturale care sporesc capacitatea de protectie proprie a pielii.

NIVEA Baby Servetele umede Soft&Cream

Pielea iritata a bebelusilor are nevoie de ingrijire in timpul curatarii. De aceea servetelele NIVEA Soft & Cream sunt imbibate in crema de galbenele pentru a oferi ingrijire pielii bebelusilor.

Ofera efect de calmare instantanee impotriva disconfortului, in timp ce pielea este curatatain mod eficient.

Expertiza dovedita NIVEA Baby

Numai servetelele NIVEA Baby va ofera beneficiile testate si expertiza testata a cercetatorilor NIVEA Baby.

Dezvoltate in colaborare cu medici dermatologi si pediatri
    - Toleranta la nivelul pielii testata clinic si dermatologic
    - Fara sapun, agenti surfactanti spumanti si alcool

NIVEA Baby Soft Cream

Crema hidratanta de uz zilnic, ideala pentru fatasi corp ofera o protectie indelungataimpotriva deshidratarii.Ingredientele hidratante active pastreaza pielea catifelata.

Formula imbogatita cu pantenol si minerale naturale sustin functiile naturale ale pielii si este compatibila la nivelul pielii.

Crema hidratanta pentru corp este usor de aplicat iar rezultatele sunt imediate si cu actiune indelungata.

O floricica, fie ea incepatoare sau veterana, care a postat in toate cele 5 topice deschise de azi pana pe 15 mai, va castiga premiul oferit de NIVEA Baby.

Daca mai multe floricele vor duce la capat toate cele 5 provocari, vom selecta castigatorul prin tragere la sorti.

Daca nu ati postat ieri in topicul dedicat provocarii:Cat de mult iti plac produsele NIVEA si care sunt preferatele tale? puteti posta si azi!

Regulamentul campaniei:

Campania "Provocarea ingrijirii pielii bebeluslui by NIVEA Baby" incepe pe 11.05 la ora 9.00 dimineata si se termina pe 15.05 la ora 24.00. Castigatorul va fi anuntat luni, 18 mai 2015 si va fi selectat prin tragere la sorti dintre toti utilizatorii care au postat cel putin un mesaj corespunzator pe fiecare dintre cele 5 topice deschise in intervalul 11.05 – 15.05.

Puteti posta de mai multe ori si chiar va incurajez sa faceti asta pentru ca mai multe postari inseamna mai multe sanse de castig.

Floricica Nou Venita cristachem10's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.06.2009
    Postari in forum
    71
    Puiutul meu Adita,bebelusul meu haios
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita ryta's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2010
    Postari in forum
    66
    Bebelusa mea haioasa - Alexandra si pepenele
    Imagini atasate

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    E grea lupta cu covrigul, dar eu sper sa-l dau gata!
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita oanamosteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2014
    Postari in forum
    18
    Ma descurc...urc singurica in patut :)
    Imagini atasate
    • File Type: jpg 2..jpg (61,6 KB, 2 vizualizari)

Floricica Nou Venita evenme's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.09.2008
    Postari in forum
    26
    Bebelusul chitarist si vesel :)
    Imagini atasate

Floricica Avansata blue65's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061
    PC050132..jpg Daliuta mea micuta, e acum bunicuta

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398

poza haioasa

Teodora, pe vremea cand era o bebelusa ce facea cunostinta cu gusturi noi!

Floricica Nou Venita ryta's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2010
    Postari in forum
    66
    uite mami pot sa ma incalt si singura :)
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita RoxaLee's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2010
    Postari in forum
    47
    Încerca să îmi explice că îi pare foarte rău că mi-a consumat tot rujul nou nouț și că nu a reușit să se dea corect, deși știa că e ruj care se duce după 24 de h, și că presimțea că nu se duce nici cu cel mai bun demachiant de ochi și buze... și că nu se va duce de pe mâini nici după jumătate de oră de stat în cadă. Știa toate astea, știa... dar pur și simplu i-a scăpat doar un pic de sub control. Doar un pic.
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita mmirela's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2009
    Postari in forum
    31
    Desertul...intotdeauna este cal mai satisfacator!

8 luni 007.jpg

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari