Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime Lavinia_'s Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2008
    Postari in forum
    5.580

Somnul din timpul zilei la bebelusi

Topicul este raspuns la articolul Somnul din timpul zilei la bebelusi

hranirea cu biberoul apoi urmata de alaptat? vorbiti serios??? eu cred ca glumiti

Floricica Cu Vechime Lavinia_'s Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2008
    Postari in forum
    5.580
    • Dormi si tu cu bebelusul. Unii bebelusi dorm mai mult daca ii au alaturi pe parintii lor. Plus ca asa ai si tu timp sa te odihnesti.

-> nu e siguranta inainte de toate?

mie mi se pare aiurea articolul acesta!

Floricica Nou Venita tilloya's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.08.2009
    Postari in forum
    98
    bebele meu doarme mult mai bine cand e in pat cu mine.nu prea am incredere in instinctele paternale asa ca il pun sa doarma langa mine si nu intre noi.Mereu m-am trezit la cea mai mica miscare a lui.Cel mai in siguranta e langa mine si nu mi-a fost frica nicio secunda ca ar putea pati ceva :)

Floricica Avansata madyflo's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    Bebele meu nu doarme linistit daca mai este cineva in camera pe timpul zilei.Noptea nu avem probleme si nu il culc cu mine in pat.Doarme in patutul lui.Dar pe timpul zilei ii dau sa pape dupa care il las in patut la el singurel si adoarme fara probleme.Daca stau in camera se foieste intruna...

Floricica Nou Venita garcineanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.10.2008
    Postari in forum
    103
    bebele meu doarme in timpul zilei numai leganat si mai mult in carucior iar seara in patutul ei.

Floricica Nou Venita cornne's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.09.2009
    Postari in forum
    4
    mie mi-ar placea sa il tin langa mine cand doarme, dar pe urma se obisnuieste cu mine si va fi vreme cand voi fi plecata undeva, si el nu va mai vrea sa doarma fara mine...

Floricica Veterana 4printi's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2008
    Postari in forum
    11.233
    si ai mei dorm singuri in patut si ziua si noaptea.numai in perioada eruptiei dentare au fost mai agitati seara dar dupa ce sau calmat au dormit linistiti.si dorm zilnic pina pe la 9 si ceva dim.si mie miar place sa dorma cu mine dar poate deveni obisnuinta si apoi ii dezveti greu sa doarma in camera lor singuri.is de acord sa dormi cu ei pe timpul zilei,dar ei in patut si tu in pat .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari