Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice mirela_cirneci's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2009
    Postari in forum
    422
    Salutare tuturor mamicilor. Am si eu un ingeras de fetita de un an jumate care papa bine, e foarte energic si jucaus, dar care nu doarme noaptea. De cand am nascut-o ne confruntam cu aceasta problema. Se trezeste si acum de 4-5 ori pe noapte, fie cere ceai, fie vrea apa sau pur si simplu are nevoie de mine. Problema este ca de cele mai multe ori ii ia si o ora pentru a adormi la loc si asa se face 6 dimineata, ora la care se scoala de obicei. Este foarte obositor si pentru ea si pentru mine. Astept bucuroasa sfaturi de la orice mamica care s-a confruntat cu aceasta problema si nu numai.

Floricica Debutanta cris25's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.07.2009
    Postari in forum
    716
    Mirela, ai incercat sa o lasi fara sa ii dai nimica? fetita mea se mai trezeste, se joaca singura o ora si adoarme la loc. Nu ma duc la ea sa ma vada.

Floricica Novice mirela_cirneci's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2009
    Postari in forum
    422
    Multumesc pentru opiniie.Alexia doarme cu mine decand s-a nascut.Am incercat sa nu ii mai dau ceai peste noapte,dar plange si nu mai adoarme la loc.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari