Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita srekita's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2009
    Postari in forum
    9
    Buna dragelor,

M-am mai uitat si pe site si am vauzt eu niste idei asa, de mobilier, de ce mai am nevoie pt bb, gen pt spalat, ca erau chestii care imi scapasera... si cum sa imi aranjez camera strumfului... dar totusi am o dilema. M-am impotmolit la tipul de saltea. Ca eu am una normala, antialergenica. Sa aleg una de cocos sau de iarba de mare?

Ma hotarasem sa iau cocos, dar... aici sunt multe variante: cocos multistrat cu: cocos/burete/cocos sau cu cocos/spuma poliuretanica/cocos iar.

Voi de care aveti sau de care ati ales? Si sunteti multumite de alegerile voastre?

Va multumesc si astept sfaturile voastre.

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    personal am optat pt salteaua cu fibra de cocos... din cate citisem la momentul respectiv mi se parea cea mai potrivita pentru bebelus...

gasesti mai multe informatii si aici Salteaua cu fibra de cocos

Floricica Nou Venita srekita's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2009
    Postari in forum
    9
    Mersi mult ligia, sa-ti traiasca fetita! Am vazut ca au scris ceva si despre cele cu iarba de mare... dar tot asta cu cocos pare cea mai buna pana la urma.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari