Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita heta1982's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2013
    Postari in forum
    3

Nu mai dormim noaptea :(

Buna ziua,
    Am o fetita de 5 luni, alaptata exclusiv la san, foarte cuminte pana acum, dar de 3 nopti se trezeste plangand din ora in ora. De la 4 luni incepuse sa nu se mai trezeasca noaptea sa manance...totul era bine. Tin sa mentionez ca la 4 luni si 3 saptamani i-au iesit dintisorii de jos...posibil sa fie agitata pt ca ii ies cei de sus. Am pipait gingia dar nu mi se pare a fi tare. S-a mai confruntat cineva cu astfel de problema? De ce se trezeste noaptea in hohote de plans? Sunt extrem de obosita avand in vedere ca nu sunt obisnuita cu acest nou "stil" al ei de somn.

Floricica Nou Venita Mokocici's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2012
    Postari in forum
    14
    Buna! Eu am doua variante,poate se aplica vreuna,din cele care au mers la noi... fie trece printr-un puseu de crestere,si are nevoie de mai mult lapte,fie doarme dezorganizat ziua si asta se rasfrange peste noapte. Noi asa am patit...asa ca am reorganizat programul de somn si astfel a inceput sa doarma iar toata noaptea.:-)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari