Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita roxsv2004's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.10.2009
    Postari in forum
    4
    CE MUZICA ASCULTA BEBELUSII VOSTRI? EU I-AM CAUTAT LUI YANNIS CUTIUTA MUZICALA- CANTECE DE LEAGAN, DAR NU I-AM GASIT-O.POATE SA MA AJUTE CINEVA?SAU CEVA MUZICA SIMFONICA SPECIAL ALEASA PENTRU BEBEI.O ZI BUNA!

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    i-am cumparat Carinei cutiuta muzicala vreo 3 volume si-i place foarte mult sa le asculte... muzica simfonica special pt bebelusi stiu ca exista insa nu i-am cumparat, inainte de culcare are o jucarie muzicala care proiecteaza imagini pe tavan... de la 4 luni e nedespartita la culcare de jucaria ei...

Floricica Nou Venita luissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2009
    Postari in forum
    6
    Buna,
    noi am gasit cd-uri cu muzica speciala pentru bebe: CD muzica 80's Baby, CD Muzica Ibiza Baby
    vi le recomand...sunt soooper :)

Floricica Nou Venita bogdanaioana's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2008
    Postari in forum
    10
    salut,
    eu am folosit mult Mozart for Babies Relaxation si Imagination.Cred ca sunt chiar mai multe volume. Pe fetitza mea o relaxa mult inca de la cateva saptamani. Acum are 1 an si o luna si inca o relaxeaza.
    Cred ca de fapt toate cd-urile cu muzica 'for babies' sunt super.

Floricica Nou Venita alinasilvasan's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2009
    Postari in forum
    12
    Salut! Eu au gasit pe net toate cele 6 volume al Cutiutei muzicale si le-am descarcat gratuit. Daca esti interesata iti pot pune de unde sa le iei. O zi buna!

Floricica Novice simona popescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.11.2005
    Postari in forum
    542
    Buna Alina , poti sa pui aici link-ul sau in m.p .Doresc si eu cutiuta muzicala.Multumesc mult!

Floricica Novice simona popescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.11.2005
    Postari in forum
    542
    Bogdana , as vrea si eu volumele cu Mozart, de le-ai luat?

Floricica Nou Venita rozie's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.12.2009
    Postari in forum
    21
    eu pun radio online pe profm sectiunea profm kids. au muzica draguta, sunt multe melodii din cutiuta muzicala si in limba engleza. incercati si voi.

Floricica Nou Venita alinasilvasan's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2009
    Postari in forum
    12
    http://thepiratebay.org
    Acesta e link-ul catre torrent. Dai cautare Cutiuta muzicala si apoi descarci torentele. O zi buna!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari