Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268

Magazine cu haine pentru bebe

i-am luat si eu cateva hainute lui bebe,dar imi place sa colind magazinele si sa gasesc hainute noi,asa ca,draga mamici,daca nu va pierdeti prea mult timpul,spuneti-mi si mie magazine de unde cumparati hainute.Va multumesc!O zi buna!

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    eu merg in Dragonul Rosu,Big sau Obor....acolo gasesc haine bune si ieftine...oricum ce e in moll este si in big la pret mult mai mic exceptie zara,next....dar mai nou fac cump oline...din lipsa de timp!

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Noi mai facem cumparaturi din Cora si sa stii ca au hainute calitative si la preturi bune , plus ca de sarbatori ai ocazia sa prinzi foarte multe reduceri.

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Noi nu suntem din Bucuresti dar ne plac hainutele de la H&M...din pacate nu putem veni decat ft rar...dar primim de la mosica noastra care ne iubeste mult si care locuieste in Bucuresti.Iar ne a mai adus mosica niste hainute dragute de la Aziz.

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Si cei de la Fox au haine dragute...Fox avem si noi la Valcea din fericire.Aaa si iar noua ne mai plac hainutele de la C&A..sunt ft dragute si ieftine

Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Si eu i-am luat niste hainute de la C&A,intr-adevar sunt foarte dragute si la preturi accesibile. :)
    De la magazinul AZIZ inca nu am incercat,dar m-am uitat acum pe site si chiar sunt ft.dragute,cu siguranta o sa trec pe la magazin :) [ multumesc Maria ]

[Cryssa]nu am fost in Big si in Dragon,dar oricum in mall sunt unele magazine mult prea scumpe,exagerate.o sa tin cont si de parerea ta si o sa trec pe acolo :),multumesc!

[llorikiss]Multumesc de idee,chiar azi ma duc in Cora :) :*

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Kiabi si C&A au lucruri dragute si pentru nou nascuti, si pentru copii mai mari.

Floricica Debutanta cristynutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.12.2009
    Postari in forum
    1.141
    eu ii cumpar si din cora,real,carrefour si din europa si din big si de la 13lei de oriunde gasesc ceva la un pret foarte avantajos tinand cont ca ea le poarta maxim 3 luni si apoi ii raman mici

Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    S-a deschis un nou magazin pentru pici si mamici in incinta galeriei comerciale Auchan si se numeste CANDY KID :)
    nu am ajuns inca,dar cica au preturi destul de bune :)
    Daca cumva a fost cineva,sa-mi ziceti si mie daca merita mers si vazut :) Va multumesc :*

Floricica Nou Venita andrada2015's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2015
    Postari in forum
    1
    Haine sport pentru copii

Copiii nu au foarte multe preferinte atunci cand este vorba despre imbracaminte. De cele mai multe parintii incearca sa ii imbrace elegant pe micuti fara sa tina cont de anumite aspecte foarte importante.

In primul rand copiii se simt cel mai bine atunci cand sunt activi, cand alearga sau cand se joaca. Pentru a se simti cat mai bine atunci cand fac activitatile lor, cei mici au nevoie sa fie imbracati cu haine sport speciale pentru copii. Acestea sunt lejere si le permit celor mici sa se miste in voie, fara sa fie incomodati de rigiditatea hainelor mai serioase.

Hainele sport pentru copii se gasesc deja in toate magazinele marilor branduri, fiind o zona pe care toti producatorii cunoscuti au dezvoltat-o destul de mult. Chiar daca se adreseaza celor mici, preturile hainelor sport pentru copii nu sunt mult mai mici, fiind aproximativ la fel ca preturile articolelor pentru adulti. Totusi, calitatea lor este la fel de buna ca si in cazul articolelor pentru adulti.

Atunci cand cumparati haine sport pentru copii trebuie ca acestea sa fie facute dintr-un material bun, care sa nu irite pielea si totodata sa ii lase copilului pielea sa respire. Stiindu-se ca cei mici transpira destul de mult atunci cand ies la joaca, materialele din care sunt confectionate hainele sport pentru copii trebuie sa fie usoare si sa elimine umezeala destul de rapid.

In cazul in care cautati haine sport pentru copii, puteti urmari magazinele online care comercializeaza astfel de articole. De multe ori, aceste magazine practica reduceri destul de mari si in acest fel reusesc sa ramana pe piata cu preturi chiar mai bune decat in magazinele producatoare. O alta solutie este sa mergeti in magazinele de tip outlet, care au reduceri in cam toata perioada anului, unde veti gasi haine pe toate gusturile si toate marimile.
    Modificata de littleprincess; 08.09.2015 la 16:44:06.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari