Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice bubu2504's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2012
    Postari in forum
    302
    Buna ziua, as dori si eu sa particip la testarea produselor! Multumesc.

Floricica Avansata danipufu's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    1.856
    ma mai pot inscrie si eu?se apropie vacanta si as mai avea o ocupatie

Floricica Avansata cojocari ruxandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2009
    Postari in forum
    1.320
    buna ziua!as fi si eu foarte incantata sa incerc produsele Uriage.Ma alatur si eu grupului de mamici care doresc sa-l sa incerce acest produs.

Floricica Nou Venita marianadodonof's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2013
    Postari in forum
    17
    Buna ziua, mi-as doari sa testez aceste produse .Am folosit serul ptr nasuc de la Uriage si am fost foarte multumita.

Floricica Nou Venita lili_r's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2011
    Postari in forum
    12
    ad dori si eu sa testez aceste produse , multumesc .

Floricica Nou Venita viorica27's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.03.2009
    Postari in forum
    13
    buna ziua , sper ca vom fi alesi pentru testarea acestor produse , eu si copilasii mei , multumim .

Floricica Cu Vechime maria83's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2009
    Postari in forum
    8.368
    Bună dimineata
    Am vrea si noi sa testam produsele Uriage.
    multumim

Moderator Floricica Debutanta zonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    739
    Nu stiu daca nu este tarziu, dar am dori si noi sa incercam aceste produse(eu si piticii mei),daca nu se poate acum nu-i problema,oricum noi am mai folosit produse din gama Uriage(ser pentru nasuc la cea mica de trei luni)si am fost foarte multumita de el.O zi buna tuturor!

Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508
    Citat Postat de admin Vezi mesajul
    Dragelor, va multumim pentru inscrierea la aceasta testare! Saptamana viitoare vom anunta mamele selectate de catre Uriage sa participe la testare!

Dragelor,

lista pentru aceasta testare s-a incheiat cand am postat acest mesaj. Mamicile selectate au fost deja contactate si o parte dintre ele si-au primit produsele. Va multumim pentru inscrieri si va asiguram ca vom reveni in cel mai scurt cu noi testari!

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    si eu as dori sa incerc aceste produse

Floricica Cu Vechime carmen dragu's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2008
    Postari in forum
    7.069
    Buna ziua.
    Eu am primit produsele Uriage acum cateva zile. Am inceput sa le testam din prima zi .
    Sunt foarte multumita de crema de spalat. Dealungul timpului am incercat multe variante si mai toate uscau pielea lui Ralis. Aceasta crema chiar e potrivita pentru el pentru ca nu numai ca nu i se mai usuca pielea dar se vede intradevar ca o si hidrateaza. O folosim de 4 zile si nu avem nemultumiri .
    Am folosit si laptele hidratant. Am vrut sa il testez mai mult pe fata lui Ralis pentru ca el are o problema : De la vant i se usuca pielea in obraji. Incerc sa il dau de fiecare data cand iesim din casa si se pare ca are efect pentru ca ieri nu avea deloc pielea uscata . Am o singura problema : ramane mult timp uleioasa . Imi ramane chiar si mie pe maini senzatia de uleios cu toate ca la inceputul acestui topic scrie ca e neuleios.
    Mi-a placut mirosul ca e neutru si nu deranjeaza. Eu sunt o persoana pretentioasa la miros si daca e greu am senzatia de greata. Dar ele au miros neutru si discret :nu ma deranjeaza deloc.

Nu am incercat masca momentan. Revin cu vesti imediat ce o folosim.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari