Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Incearca produsele Uriage pentru tine si bebe

Dragelor,

Asa cum am promis, revenim cu informatii despre prima testare lansata pe forumul nostru de la crearea grupului de “mamici cu influenta”.

Partenerul care doreste sa afle care este parerea voastra despre produsele lansate pe piata este Uriage si va propune petru testare urmatoarele:

1-er Lapte Hidratant

Imbogatit cu Apa Termala Uriage are efect hidratant si calmant; este esential pentru fata si corp readucand comfortul pielii copiilor (dupa contactul cu hainele, apa dura, conditiile meteorologice etc).

Textura fluida neuleioasa si nelipicioasa, lasa pielea supla, moale si hranita pentru multa vreme.
    Contine Apa Termala Uriage, unt din arborele shea, unt din seminte de arbore Illipe, glicerina, Aloe vera.

Este hipoalergenic, non-comedogenic, fara parabeni. Recomandat de la stadiul de nou-nascut.

Crème Lavante

Gel de spalare 2 in 1 – curata si hidrateaza, fara sapun, special conceput pentru persoanele cu piele sensibila, pentru fata, corp, scalp ( bebelusi, copii, adulti).

Contine 1/3 crema nutritiva, asigurand o igiena corespunzatoare; are un rol nutritiv bine determinat. Mentine integritatea filmului hidro-lipidic, respecta perfect echilibrul cutanat si contracareaza efectul de uscare a pielii produs de apa dura.

Combina proprietatile Apei Termale Uriage cu baza de spalare vegetala, fara sapun, cu glicerina si cu extractul de nuca de ilipe (restructurant).

Fara paraben, fara sapun, parfum foarte agreabil.Testat oftalmologic, nu irita ochii.

Gommage Integrale

Ingrijire cotidiana 2 in 1, cu Apa Termala Uriage, pentru fata si corp, cu dubla actiune: exfolianta si de curatare.

Puterea exfolianta este data de prezenta celor doua tipuri de microsfere, perfect adaptate pentru fata si corp (actiune mecanica) cat si de prezenta acizilor de origine vegetala (alfahidroxiacizi) cu rol kerato-regulator (exfoliant) intr-o baza de spalare vegetala, blanda, ce nu agreseaza si nu usuca pielea.

Apa Termala Uriage (rol calmant, hidratant, anti-radicalar) impreuna cu vitamina E, macrosfere emoliente si glicerina, garanteaza eficienta acestui produs. Parfum agreabil si hipoalergenic. Fara sapun. Fara paraben.

Se aplica de 1-2 ori pe saptamana, prin masaj usor, apoi se clateste cu apa din abundenta

Daca doriti sa participati la testare va rog sa va inscrieti aici pe lista. Locurile sunt limitate si selectarea participantelor va fi facuta de catre partenerul nostru. O data selectate mamicile pentru testare vor fi anuntate pe e-mail/mesaj privat si in scurt timp vor intra in posesia produselor. Va rog sa va completati toate informatiile pe pagina de profil!

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    As dori sa incerc aceste produse, pentru ca am incredere in calitatea marcii Uriage.

Floricica Cu Vechime simonasal's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.08.2008
    Postari in forum
    9.204
    Buna seara. Doresc sa ma inscriu si eu pe lista pentru testarea produselor Uriage! Multumesc!

Moderator Floricica Senior Musette's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2011
    Postari in forum
    4.642
    Doresc sa incerc produsele Uriage deoarece am auzit ca sunt foarte bune si n-am avut ocazia sa le testez pana acum.

Floricica Cu Vechime SilviaPopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2009
    Postari in forum
    5.395
    Si eu as fi incantata sa testez produsele Uriage. Ft greu am gasit produse care sa nu usuce pielea copilului sau a noastra, ca adulti!

Floricica Nou Venita anasv's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2012
    Postari in forum
    51
    Si eu as fi incantata si onorata sa testez aceste produse, mai ales ca fetita mea are tenul foarte deschis, trebuie tratat cu atentie, stiu ca aceste produse au o calitate superioara si sunt create cu atentie, cu ingrediente benefice, cred ca si noi am putea da un feedback interesant.

Floricica Nou Venita roxyb's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.04.2013
    Postari in forum
    64
    si eu as dori sa testez aceste produse .multumesc

Floricica Senior corynutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2011
    Postari in forum
    3.347
    Si eu as dori sa testez aceste produse.Am auzit ca sunt foarte bune si vrem sa le incercam si de ce nu sa le folosim.

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    Buna dimineata si de la noi....sunt produse excelente, am avut ocazia sa probam unele dintre ele ...cele mai multe fiind pentru bebelusi si au fost de o calitate extraordinara......insa produsele expuse acum pentru testare nu am avut ocazia sa le incerc si mi-as dori asta...in special Gommage Integrale pentru ca inca nu am gasit un produs din aceasta categorie care sa ma multumeasca in totalitate!
    Va multumesc anticipat!
    O zi frumoasa!

Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Eu am avut norocul sa primesc o mostra de Uriage 1-ere eau in maternitate, este o lotiune de curatare cu apa termala, fara clatire, pt. bebelusi si am ramas asa de incantata de rezultate, incat am incercat mai multe produse din gama Uriage 1-ere si am fost foarte multumita. Desi noi nu avem probleme specifice ale pielii, folosesc in continuare pt. baietelul meu lotiunea - care mai ales acum pe timp de vara ne este indispensabila, curata foarte bine si ne scuteste de micile spuzeli de caldura, sau cauzate de manute murdare puse pe fata.
    Mai utilizam si serul Isophy si cand mai avem iritatii in zona scutecului, crema 1-ere change, cu oxid de zinc. Au si un spray special pt. iritatii....
    Asa ca, puteti sa le incercati cu mare incredere....Ce-i drept, pretul e un pic cam ....dar pana la urma, daca ai nevoie, dai....

Floricica Cu Vechime corinuka's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.06.2008
    Postari in forum
    7.552
    buna dimineata,

doresc sa particip si eu la testarea produselor Uriage
    multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari