Ultimele discutii din forum
    alinapitic
    Guest
    Caut de ceva vreme hainute pentru puiul meu insa nu mai gasesc lucuri de calitate deloc. Peste tot numai turicisme si chinezarii de foarte proasta calitate care dupa o spalare la 30 de grade se deformeaza se labarteaza si asa mai departe. Imi poate da cineva sfaturi de unde pot procura hainute de calitate pentru Alina, si mai ales sa nu ma coste o avere un singur body?

Floricica Nou Venita luissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2009
    Postari in forum
    6
    eu cumpar hainute din bumbac organic 100%...calitate superioara...iar avantajul il constituie k bebe nu face eczeme si iritatiii...sunt foarte multumita de ele...
    pentru mai multe detalii clik aici

Floricica Nou Venita rozie's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.12.2009
    Postari in forum
    21
    salut alina,
    dupa parerea mea hainele de bebe se inscriu in 3 categorii:

-chinezarii, turcisme de proasta calitate, le reperez de la distanta(sunt stralucitoare sau cu desene urat colorate) nu mi-as imbraca copilul cu asemenea chiciuri, daca nu as avea bani mai bine i-as tricota.

-calitate/pret acceptabil in magazine gen cora(marca influx), auchan( marca in extenso), carrefour(tex baby), real gasesti body-uri, treniniguri, papuci etc

-scumpeturi de calitate garantata la magazinele din mall-uri ( gen z, zara, debenhams, cocodrillo etc)

personal, cumpar body-uri si hainute de casa, pijamale, treninguri din marile supermarketuri si restul hainelor le iau din magazinele din malluri (incerc totdeauna sa profit de reduceri). La papuci insa nu fac rabat, prefer marca ecco (dau un ban dar stau in fatza), piciorusele mi se par cele mai importante. Si prefer putine dar bune si daca le spal de n ori sunt frumoase.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari