Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mihaono's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2012
    Postari in forum
    136

Cu bebe in salina

Mamici fetita mea tocmai a implinit 11 luni si tati si-a luat concediu sa mergem undeva sa ne relaxam.Si ne-am gandit sa mergem la Tg.Ocna in salina ca nu am fost niciodata, dar trebuie sa o luam si pe micuta noastra.Ce ziceti?E ok pt ea asa mica?Sunt ceva restrictii in acest sens?Am mai intrebat printre mamici, dar nu prea au fost.

Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    avand in vedere ca bebele are aproape un an puteti intra in salina. dar trebuie sa nu fie prea cald afara ca sa nu fie socul prea mare. trebuie sa stati vreo 10 minute la intrarea in salina sa se obisnuiasca organismul. de asemencea sa nu stati mult, maxim 1 ora in prima zi daca vreti sa intrati mai multe zile. eu am dus-o in salina la un an si vreo 3 luni nu pentru ca avea probleme ci pur si simplu.
    intreaba-l si pe ghid sau cineva de acolo cum trebuie sa procedezi si iti va spune. succes!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari