Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Danuka29's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.07.2010
    Postari in forum
    28

Ce produse folositi pentru ingrijirea unui copil intre 1 - 3 ani?

Ce produse folositi pentru ingrijirea unui copil intre 1 - 3 ani?

Floricica Nou Venita taydy's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2011
    Postari in forum
    101
    Cred ca nu e bine sa schimbi produsele pe care l-ai folosit pana acum decat daca exista un motiv bine intemeiat. Mai nou toata lumea incearca produse bio sau organice,dar eu dred ca cel mai bune sunt cele care ii priesc micutului

Floricica Nou Venita MOTANIK_23's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2011
    Postari in forum
    238
    Produse bio certificate(nemtesti)

Floricica Nou Venita adriana_eftm's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2010
    Postari in forum
    159
    Eu am folosit mereu produse de la Nivea si sunt foarte multumita

Floricica Nou Venita elenan78's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.03.2011
    Postari in forum
    1

Zambitor produse ingrijre weleda

Eu folosesc produse Weleda, sunt nemtesti, au ingrediente bio, sunt certificate si sunt foarte multumita, folosesc si pt mine, crema cu iris.Le gasiti doar in magazinele online, eu ma aprovizionez de Cosulbio.ro - Magazin bio online , produse bio , cosmetice biopreturile sunt ok, mai au si promotii, intr-adevar preturile sunt putin mai mari decat produsele conventionale dara avand in vedere ca baietelul meu s-a nascut cu dermatita si mereu am avut probleme, diferenta de pret este nesemnificativa in comparatie cu beneficiile.

Floricica Nou Venita cris_miha29's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.05.2011
    Postari in forum
    2
    eu am folosit doar produse de la dalin

Floricica Nou Venita adastero's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2009
    Postari in forum
    239
    Baietelul meu are pielea foarte sensibila, se irita foate usor, de la caldura, sampon, sapun etc. Il spalam cu sampon de la Johnson`s, acum il mananca capul si de la acesta... e clar ca si Johnson`s are chimicale, ca toate sampoanele, dar totusi as dori sa aflu de un sampon si sapun mai putin iritant pentru copii. Mesi!

Floricica Nou Venita ValiIonescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.10.2011
    Postari in forum
    8
    Eu folosesc uleiul de galbenele de la Weleda. E bun pentru iritatii, dar il folosesc si pentru masaj, seara, dupa baita. Dupa fiecare aplicare, cel mic doarme ca un ingeras. Uleiul cred ca il gasiti in orice farmacie, eu l-am luat prima data de la Plafar si apoi de la Citypharma.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari