Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita delia2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2013
    Postari in forum
    4

Ce-i mai bun pt bebelusii nostri?

Cum comparati produsele pe care le gasim in tara noastra cu cele nemtesti,ma refer calitativ,cunosc cateva colege care isi aduc din Germania produse pt bebe din spusele lor sunt foarte foarte diferite produsele sunt incomparabile,voi ce parere aveti?Vrem si noi un copil si dorim sa studiem inainte,va multumesc!

Floricica Novice cristinag's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2006
    Postari in forum
    390
    Voi faceti copilul si apoi o sa vedeti de unde va aprovizionati pentru bb.Daca ai o sursa sigura care-ti poate aduce de afara diferite lucruri care -ti vor trebui, si la preturi acceptabile, e f bn, daca nu, piata noastra este destul de variata asa ca ai de unde sa alegi.

Floricica Nou Venita delia2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2013
    Postari in forum
    4
    Stiu ca piata noastra are o gama variata pt bb,doar am vrut sa mai aflu pareri daca sunt mamici care isi fac aprovizionarea din germania pt copiii lor,avand deasemenea niste colege de servici care numai de acolo isi cumpara si care sunt pro produselor noastre,eu sunt deja insarcinata si ne pregatim pt mica printesa,imi cer scuze pt ca nu am fost destul de explicita mai sus,am scris msg in graba si deaceea studiam calitatea prod.va multumesc!

Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Citat Postat de delia2010 Vezi mesajul
    Stiu ca piata noastra are o gama variata pt bb,doar am vrut sa mai aflu pareri daca sunt mamici care isi fac aprovizionarea din germania pt copiii lor,avand deasemenea niste colege de servici care numai de acolo isi cumpara si care sunt pro produselor noastre,eu sunt deja insarcinata si ne pregatim pt mica printesa,imi cer scuze pt ca nu am fost destul de explicita mai sus,am scris msg in graba si deaceea studiam calitatea prod.va multumesc!
    Eu, de exemplu, ii dau baietoiului meu lapte Humana...care este scump in farmacii si hypermarket-uri. Asa ca il comand pe Internet, undeva la Tg. Mures si ei il aduc din Germania sau Ungaria. Diferenta de pret este considerabila.

Despre produsele din Germania nu pot decat sa iti spun ca aveam pe cineva care venea periodic la mine la serviciu si comercializa diverse, aduse de acolo...cafea, ciocolata, ness, conserve, cosmetice, mezeluri...sincer eu am luat o singura data si nu m-au dat pe spate deloc...Nu stiu cat de "calitative" erau...dar fade erau cu siguranta....

Si eu zic la fel ca mamica de mai sus...ca te poti orienta si aici bine mersi....numai bani sa ai....Produsele cosmetice pt. bebei...alea mai cu staif: Uriage, Mustela, Klorane oricum sunt aduse de afara...probabil de acolo le-ai lua mai ieftine...de alta calitate - nu neaparat....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari