Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita sinzi's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46

Interesant Carucior

fetelor ce carucioare ati cumparat copiilor?eu as dori sa cumpar un coletto matteo ca cel care l.am avut la fetita arata ca dupa razboiul mondial stiti pe unde as putea gasi acest carucior mai ieftin?am gasit pe net dar e cam 19 mil si mi se pare camm multicel/...stiu ca vazusem undeva cu 13 sau 15 dar nu mai retin unde

Floricica Senior julay's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2009
    Postari in forum
    3.590
    Buna! Pretul unui astfel de carucior variaza intre 21 si 24 mil, sistemul 3in 1, sau 18 mil , 2in 1! Eu am un astfel de carucior cumparat in 2011 cu 21 mil, zilele trecute m-a rugat cineva sa il vand...Am cautat pe net preturi orientative pt carucioare second hand si am gasit intre 10 mil si 13 mil. pt cel 3 in 1 si 8 mil. pt cel 2 in 1!
    Modificata de julay; 28.01.2013 la 14:22:28.

Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46
    si cu cat il vinzi mami?ce culoare e ?noi suntem interesati de rosu ,am gasit si eu sh dar e crem si nu prea ma atrage zilele trcute am gasit pe un sit nou cu 16 milsi ceva

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    sunt foarte multe site-uri cu produse secon-hand....cauta si sigur vei gasi ceva!
    ti-am trimis un mesaj privat cu ceva...poate te ajuta!

Floricica Senior julay's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2009
    Postari in forum
    3.590
    Citat Postat de sinzi Vezi mesajul
    si cu cat il vinzi mami?ce culoare e ?noi suntem interesati de rosu ,am gasit si eu sh dar e crem si nu prea ma atrage zilele trcute am gasit pe un sit nou cu 16 milsi ceva
    :) Al nostru este crem...:) Daca ai gasit cu 16 mil nou, 3 in 1...eu zic ca merita banii! Pai noi ne gandeam sa il dam cu 9 mil....acum astept sa vad daca ii convine persoanei care mi l-a cerut:) Inteleg ca este pentru o fetita:) Sa va traiasca, sa fie sanatoasa!:)

Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46
    multumesc mami pt mesaj........nu nu sti inca pt ce va fi ca suntem in lucru cum se zice dar cum avem mai multe de facut incepand de la casa renovare etc...ne.am gandit sa ne facem provizi dinainte ca sa nu avem la final multe pe cap...iar rosu ne place e unisex

Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46
    cel ce am gasit eu nou e 2in 1 dar daca pana merg in tara nu gasesc sa cumpar unul sh atunci cumpar nou pana atunci ne mai interesam cautam avem timp:))

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari