Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mihaono's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2012
    Postari in forum
    136

Bebe agitat inainte de somn

Mamici mai am o intrebare.De cateva zile fetita mea de aproape 7 luni a inceput sa fie un pic mai agitata din cauza dintisorilor zic eu, pt ca gingia de jos s-a albit si daca pana acum ma lasa sa o ating cu degetul acum nu ma lasa sub nici o forma."roade" tot ce prinde.Problema este ca de fiecare data cand o adorm(o legan pe picioare ca asa am invatat-o de la inceput) se maraie, mai degraba este un geamat.Sa fie oare de la durerea de dintisori?Pana acum o leganam si adormea linistita, acum geme de fiecare daca pana adoarme.

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Citat Postat de mihaono Vezi mesajul
    Mamici mai am o intrebare.De cateva zile fetita mea de aproape 7 luni a inceput sa fie un pic mai agitata din cauza dintisorilor zic eu, pt ca gingia de jos s-a albit si daca pana acum ma lasa sa o ating cu degetul acum nu ma lasa sub nici o forma."roade" tot ce prinde.Problema este ca de fiecare data cand o adorm(o legan pe picioare ca asa am invatat-o de la inceput) se maraie, mai degraba este un geamat.Sa fie oare de la durerea de dintisori?Pana acum o leganam si adormea linistita, acum geme de fiecare daca pana adoarme.
    Parerea mea e ca da este de la dintisori,vezi ca se gasesc la farmacie geluri speciale pt durerile dentare.Te poti duce si la medicul de fam sa vezi el ce zice,asta asa sa stai tu linistita.

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Noi am folosit Calgel si am fost multumiti de el,costa in jur de 20lei si se gaseste in farmacii.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari