Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita karinamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.03.2009
    Postari in forum
    216
    Buna ziua,sunt mamica unei fetite dragalase si cuminti de 9 luni si m-am confruntat k o situatie neplacuta.Am cumparat noii model de Pampers Premiunm Care ,cica k bumbac.....sunt cea mai mare prostie ...de 9 luni de knd am fetita nu am avut nici cea mai mica problema ,sa se irite la fundulet sau la pasarica ,absolut nimik si am folosit numai Pampers,acum copilul meu arata ingrozitor datorita noului produs pampers.Specific k dupa fiecare scaun este spalata si inainte de aceasta iritatie nu era nevoie sa o dau k absolut nici o crema.Problema acestor pampersi sunt plasa care este pusa mai nou pe interiorul pampersului si care practic se lipeste de zona intima a copilului si provoaca o iritatie ingrozitoare.........asa k mamici aveti grija!!!!!!11

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    bine ca ne-ai atentionat sa stim sa nu cumparam...imi pare rau de micuta ta

Floricica Debutanta ungureanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2009
    Postari in forum
    785
    si eu am folosit la fetita mea tot pampers si pe la 7 luni mi-a facut o iritatie urata de care nu mai scapam cu nici om crema de copii si am fost la dermatolog : " dermatita de scutec " Deci am nimerit un pachet cu microbi! mi-a recomandat o crema preparata si i-a trecut destul de repede cu ea!

Floricica Nou Venita garcineanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.10.2008
    Postari in forum
    103
    imi pare rau ce a patit fetita ta dar bine ai facut ca ne-ai spus, si eu am vrut sa cumpar acest produs.

Membru inregistrat la
    06.03.2009
    Postari in forum
    216
    cu mare placere,chiar sunt dezamagita sincer de ceea ce s-a intamplat

cocolino12
    Guest
    Multumim pt atentionare.
    La fel de dezamagita sunt si eu de pampersii "sleep&play"( cei cu ambalajul portocaliu).

Floricica Veterana amelia_pitik's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2007
    Postari in forum
    14.272
    si eu ma inscriu pe lista celor dezamagiti de pampersii sleep and play!!!sunt ff subtiri si se umplu f rpd cu pipi..e de ajuns sa faca o data k avea ditamai pampersul la fund!!!

Floricica Cu Vechime alina_popa_aly's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    subscriu si eu la sleep and play. Noi n-am luat niciodata in ambalaj portocaliu. acum am ramas fara si mi-a luat sotul(noroc ca doar 5 buc.) Sunt oribili.

Floricica Nou Venita yanismarian's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2009
    Postari in forum
    3
    si noi l-am incercat si sa facut copilul praf la fundulet eu am un baietel de 11 luni si am dat vina pe mama ca nu a avut grija de el ca eu il am la ai mei in cursul saptamani dar de fapt a fost din cauza pemparsului

Membru inregistrat la
    06.03.2009
    Postari in forum
    216
    nico este superba fetita ta...o poza de vis

Floricica Cu Vechime bjmaryo's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2007
    Postari in forum
    6.462
    karina,bine ca ne-ai avertizat.in seara asta am aflat si eu de pampersii astia,in schimb,cei in ambalaj portocalui nu mi-au inspirat deloc increderea.deci ramanem la astia ,ca-s cat de cat buni :)

imi pare rau sa aud cate au patit bebeii vostrii din cauza pampersurilor! offff,tare ma mai ingrozesc cand aud asa ceva!sa va treaca bubu la toti.pupa biuta toti copilasii!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari