Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    noi am rezolvat-o cu Protectis. e mai scump putin dar merita. nu i-am mai dat si altceva ca mai rau o rascoleau in burtica. fa-i si masaj cu un unguent special, gen Babynos in sensul acelor de ceasornic de 2-3 ori pe zi. e foarte nasol ca nu stii ce merge si ce nui. depinde de organismul copilului. la noi au durat doar 3 saptamani. si eu i-am dat de toate si parca nu mergea cu nimic. pe urma doctoritz de familie ne-a spus sa o lasam doar cu Protectis sa vedem cum reactioneaza. dupa 3 zile au trecut colicii de tot. poti incerca si tu daca vrei ......

Floricica Nou Venita ioana_marian62's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2012
    Postari in forum
    98
    eu am observat ca atunci cand ii dau debridat cred ca o scoate imediat afara si ii rascoleste prin burtica, ca o vad cum ii dau deja se screme si de multe ori o si aud ca face treaba mare, ma gandesc ca poate ii face mai rau si nu i-as mai da, bonisanul in schimb o mai linisteste, cel putin uneori, dar tot are gaze ca aud cum ii chioraie in stomacel, as incerca si eu espumisan,dar daca ii dau sa nu ii mai dau si debridat si bonisan, nu?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari