Ultimele discutii din forum
    alinapitic
    Guest
    Raresica face pe 20 decembrie un anisor. Voiam sa i-l aduc pe Moshu, dar ma gandesc ca poate o sa se sperie... Am si costum si tot, si vreaaaaauuuu tareeee mult sa vina Moshu la el anu asta, sunt tare incantata de idee.

O prietena are o fetita care de Craciunul trecut avea 1 an si 3 luni, si nu s-a speriat deloc, ba din contra, batea din palme si privea cu ochii mariti la taica Moshu...

Eu i-am povestit deja cum vine de Mos Craciun, cu sania, cu renii fermecati si aduce cadouri copiilor cuminti... Si daca nu o sa vina si la el m-as intrista...

Floricica Nou Venita littlelory's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2009
    Postari in forum
    82
    Pai de ce sa nu vina? I-ai si tu o jucarioara-Mosu si vezi cum reactioneaza, poate il va ajuta sa faca mai usor conexiuni si sa nu se teama deloc. Sunt putini copiii care se sperie de intalnirea cu Mosu, dar poti sa incerci, mai ales daca iti doresti atat de mult.

E molipsitoare incantarea ta! Te pup!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari