Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Fetelor ati primit vre-un sfat de nota 10 de la fetele de aici?

Eu da si aas vrea ca toate cele care ati avut acesta experienta fericita sa ne spuneti si noua sfaturile.

Stefania ne-a sugerat sa nu mai facem pireu din banana pt ca se oxideaza ci sa o decojim un pic si sa o radem cu lingurita. Multumesc mult si sper sa fie si alte fete care au gasit sfaturi bune.

P.s.-incercati sa nu postati controverse.....

Floricica Nou Venita termopane's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2008
    Postari in forum
    3
    Ce faina e 1 Sa iti traiasca1

nicole13
    Guest
    nu unul ci mai multe:)
    un sfat important pt mine a fost despre biotics baby. scuze ca nu-mi amintesc cine mi-a spus despre el, cred ca fetele de la strugurasi:)??? mi-a fost de mare ajutor,nici macar pediatra nu-mi spusese despre el:(
    se administreaza:-la diaree pt normalizarea scaunelor
    -in cazul tratamentului cu antibiotic
    pt refacerea florei intestinale

Floricica Nou Venita luka06's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.11.2008
    Postari in forum
    1
    si mie mi a recomandat medicul sa ii dau baietelului meu de 3 luni biotics baby pentru ca facem tratament cu antibiotice,dar nu i am dat decat daca am observat vreo schimbare in scaun[constipat],nu i am dat decat de vreo 3 zile dar mi se pare ca face caca cam moale.

nicole13
    Guest
    trebuie neaparat dat concomitent cu tratamentul antibiotic si 10 zile dupa, pt refacerea florei intestinale!s-ar putea sa faca moale din cauza antibioticului, daca med ti-a rec sa-i dai urmeaza-i indicatiile! mai rau cand sunt ignoranti si nu-i intereseaza:(

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari