Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891

Momentul preferat cu bebe

Fetelor avem atatea momente indragite pe care le fac bebeii nostri dar uneori sunt unele care ne topesc inima.

Cat de frumos se stu ei juca cu un snur de la bluza lui mami,cat de frumos s euita ei in ochii nostri...

La voi care sunt aceste momente jucause?

Eu ador cand khloe isi pune capul pe umarul meu si ador cand ma duc la ea dimineata si ea povesteste si se uita la mine razand.

Floricica Nou Venita pamieddy's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2007
    Postari in forum
    68
    Noua cel mai mult ne place cand Edy ne ia in brate si ne musca de obrajori, asa ne arata el cat de tare ne iubeste :)
    E un haios!

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    vai mie c emult imi place cand da sa muste sau sa suga de orice parte a corpului apuca:mana ,barba,nas. e mortala si apoi rade ,rade

Floricica Avansata madyflo's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    Momentul nostru preferat cu bebe...interesant.Robert atunci cand suntem toti trei vine la noi si ne ia in brate si ne strange in brate si ne pupaceste.Dar cel mai frumos moment este atunci cand este si mami si tati la un loc si il intrebam "Robert pe cine iubesti tu mai mult pe mami sau pe tati?" si el ne raspunde: "pe Oana"(verisoara lui.Numai sa nu aleaga intre noi doi.Este o dulceata cand ne raspunde asa razand.

Floricica Avansata loreley's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317
    ah!frumos subiect!la noi momentul preferat e atunci cand vine la noi(stam in pat iar bb e in mijloc)si ne pupa,ne mangaie(ne mai trage si de par) si gangureste pe limba lui parca ar vorbi cu noi.dar sunt atatea momente...practic fiecare moment este preferat atunci cand suntem cu el si face lucruri noi aproape zilnic

Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317
    mada il puneti in incurcatura pe baiat,dar el fiind un baiat destept va raspuns imediat.BRAVO Robert

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    in fiecare zi apare un moment pe care il indragesc.ador cand se uita dupa mine cand o pun in patut si cand ma duc dimineata sa o ridic din pat si ea rade si da din p icioare de bucurie

Floricica Avansata madyflo's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    Asa este Adela,in fiecare zi apare un moment frumos care ne marcheaza pe moment.
    Azi Robert se juca afara si eu stateam si ma uitam la el.Sa oprit din joaca si avenit la mine.M-a luat in brate si m-a pupat.Era atata de dragalas ca nu imi venea sa ii mai dau drumul din brate.

Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317
    Mada cred ca te-ai topit in acel moment,sunt atat de smekeri,pe Sebby cand il mai cert se uita la mine si bineinteles il iau in brate si ma pupa si ma iubeste m-i se moaie picioarele.

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    imi mai place cand o tin in brate si ea e asa de bucuroasa si rade asa repede -repede. si imi mai place cand sta in fundulet si cate-odata sa lasa pe-o parte si cade pe burtica si se uita la min elung de sub sprancene si rade

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    orice clipa o traiesc intens alaturi de ei,de copilasi!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari