Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 14
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    mother
    Guest
    mamici care doriti sa purtam o discutie constructiva, in care sa impartasim idei si pareri despre noutati in "domeniu" va invit pe acest topic...

cine nu agreeaza sintagma "asa am crescut si noi si nu am patit nimik" va rog sa poftiti...

Glitter Graphics

Butterfly Glitter Graphics

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Bine v-am regasit...fetele..ceva idei..cum le dati kiwi la bb? simplu sau combinat cu alt fruct?

mother
    Guest
    eu inca nu ii dau kiwi... pana acum am facut tot felul de combinatii din putinele fructe pecare i le dau... mi se pare saracacioasa masa sa ii dau un singur fruct :))

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    bine v-am regasit in capitol nou...

Onita eu ii dau la Carina kiwi fara seminte, fie amestecate cu alte fructe, fie ii dau in manuta o bucata si il mananca ea singurica

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    kiwi i-am dat pentru prima data pe la 10 luni jumatate, cred

Floricica Nou Venita danacrista's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2009
    Postari in forum
    30
    pentru inceput cred ca cel mai bine e ca piure amestecat cu alt fruct dar e mai bine sa-i fie scose semintele

mother
    Guest
    ligia tu mai ajungi la doc tau sa intrebi de ochelari de soare? :))) eu inca mai cercetez problema..:)

Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    I-am dat o data kiwi..f putin ...dar acu are deja 13luni...vreau sa ii dau, cred ca maine cu piersik ii dau...e o combinatie buna cred!

Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    La noi e soarele cel mai mare..dar nu am vazut bb cu ochelari...poate doar de fitze:))

Nici nu se pune pb..avem si noi.unii de fitze de la Mother Care cu bulinutze...dar nu ii lasa pe nas...ea de fapt e anti-ochelari..iti schimba look-ul imediat daca ai ochelari..trage de ei.

Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    eu i-am dat prima oara pe la 1 an si 2 luni simplu si i-a palcu ,nu a patit nimic de atunci i-am dat mereu.

Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Merci, fetele...am sa ii dau maine...inauguram un kiwi..
    Raluca...hai ca ne-am intersectat...:))

+ Raspunde
Pagina 1 din 14
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari