Ultimele discutii din forum
    mother
    Guest
    130 a dat sotul da l-am luat direct din depozit,nu din farmacie...

Floricica Novice ellena77mc's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    392
    vaccinul antihepatita din cate stiu eu e gratuit ...nu? sau este si ceva mai bun care se cumpara?

cocolino12
    Guest
    era culmea andre sa il mai si platesti...bine ca ai rezolvat pana la urma

mother
    Guest
    pai elena acum l-a primit gartuit.... dar eu il cumparam pana acum si pe asta...
    nico era culmea ca nu aveam de unde sa il iau iar ei nu mi-l dadeau nici cu bani nici fara...

Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    392
    of,.of....trebuie sa fim mandre de tara in care traim....si mai spun ca nu fac romanii copii...

Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    392
    la cata bataie de joc...si la cat sunt de interesati de mamici si copii cei sus pusi....

Floricica Avansata anna13's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2008
    Postari in forum
    2.375
    luam antibiotic..am fost la patru dim cu el la urgenta la marie curie...i se lipise ochisorul de tot si m-a fost frica ca o fi fost o reactie de-a medicamentului...
    tusea s-a inrautatit...nu ii curg mucisorii deloc, are si un harait..

n-am mancat nimic azi...nici n-am dormit nici eu nici sotul meu. mergem din opt in opt ore sa ii facem aerosoli...ca cica ajuta mult. asa ca la 12 noaptea iar il scoatem sa merem cu el la spital... :((
    avem bronsita pana la urma...si io ziceam ca i-am dat de cap devreme ...

sa vedem cum evoluam... groaznic sa il stii bolnav.. :(
    de mancat insa mananca bine...macar atat.

numai bine

Floricica Senior bebelush's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.12.2008
    Postari in forum
    2.601
    va tinem pumnii sa va faceti repede bine!

Sanatate multa!

mother
    Guest
    sanatate multa ana....
    si eu ma gandesc sa cumpar un aparat din ala de aerosoli...dar doct zice ca nu e cazul.. doar la copiii care fac des bronsite e f util...
    ce sa spun..eu il cam cocolosesc in sesnsul ca evit contactul cu lumea ca sa nu ia vreun virus... mai ales de copii ma feresc....si tot a fost racit de 2 ori, dintre care o data doar muci...

mother
    Guest
    cat despre fier din lapte parf... asa e ..contine destul cred... ca doct m-a intrebat daca bb papa praf sau san... si pt san mi-a zis sa ii dau fier...

Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    392
    buna seara andreea....si sorinei i-am dat fier la 6 luni si calciu pharco sirop cam o luna aprox...si eu tot cu lapte de la san

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari