Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata loreley's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317
    noi mai avem de asteptat pana s-o hotara sa zica clar mama sau tata dar mi-as dori sa zica mama sa fac si o fetita.

Floricica Novice adinutzas's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.06.2008
    Postari in forum
    370
    Consider ca sunt doar superstitii.Fetita mea cea mare a spus prima data TATA si toata lumea , dar toata lumea ,mi-a spus ca urmatorul copil va fi baiat.
    Desi dupa mai multi ani a venit si urmatorul copil, chiar mi-am imaginat ca va fi baiat si mi-am dorit acest lucru, dar... este tot fetita. Si culmea tot TATA a spus prima data. Dar alt copil nu mai vreau chiar daca va fi baiat.
    S cuze pt. scris, dar sta bb la mine in brate, merg sa o adorm.

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    La noi primul cuvant a fost TATA...chiar sunt curioasa de ce va fi bebe 2!

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    hi!hi! eu vreau sa cred ca e adevarat pt ca bogdan a spus mama si mi-ar placea sa am si o fetita

Floricica Nou Venita moonlight's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.11.2006
    Postari in forum
    129
    mama mea , zice ca e adevarat . baietelul meu a zis mama prima data " mama" deci sper ca al doilea va fi fetita...va voi spune cu siguranta la anul....

Floricica Cu Vechime violetatoronto's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    Eu una nu cred in asa ceva,sunt mituri din batrani de care nu vom scapa niciodata,pana la urma nu are nici o logica.

Floricica Nou Venita moonlight's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.11.2006
    Postari in forum
    129
    cred ca e dragut totusi sa "crezi"

Floricica Cu Vechime violetatoronto's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    hmmm....decat sa ma amagessc mai bine nu

Floricica Nou Venita niky25's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2008
    Postari in forum
    30
    Dupa ce am nascut-o pe fetita noastra,toti imi spuneau acelasi lucru,sa fiu atenta ce va spune prima data,mama sau tata si cand am auzit-o ca a spus mama,m-am gandit imediat ca al doilea va fi tot fetita,acum asteptam sa vina barza in cateva saptamani si vom avea un baietel,deci cred ca sunt doar superstitii.

Floricica Avansata loreley's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317
    niky25 sarcina usoara,nastere si mai usoara,un bb sanatos si frumos.Si eu care credeam ca urmatorul va fi fetita

Floricica Senior irinacodrin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    3.374
    nici eu nu prea cred in asta dar totusi am urmarit sa vad ce zice dragos. primul cuvant a fost tata, si eu as vrea sa fie adevarat ca mi-ar placea sa am 2 baieti. dar sa vedem , pana atunci mai este, si important e sa fie sanatos.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari