Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice paula bogiu's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2008
    Postari in forum
    355
    mie imi spui ,gina? eu is o mana de fata iar fii-mea ma ajunge. haha. dar ce sa fac? se simte in siguranta in brate .nu pot sa nu-i ofer acest lucru.sunt inca micuti.ma doare si pe mine cumplit spatele,dar prefer sa o iau in brate si sa ne jucam asa o perioada pana ii trece.o pun pe umar si topai prin casa cu ea si ea e in culmea fericirii.mai dansam ,mai cantam,uite asa o pacalesc apoi o asez in patut ii dau jucarii si gata o perioada .p'orma o luam de la capat
    i-am lipit si niste poze cu animalute deasupra patutului si e preocupata sa se ridice si sa le atinga.asa mai scap si eu cand am treaba.

Floricica Nou Venita alexxa85's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2009
    Postari in forum
    33
    credeam ca doar eu am problema asta cu raul meu scump..el mai are si sustinerea lui tati asa ca....tine-te bine mami:))

Floricica Nou Venita esthera's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2010
    Postari in forum
    5
    Si noi avem probleme cu tinutul in brate, s-a invatat de la colici si vrea toata ziua.In plus nici de dormit nu doarme pe pat (in patut nici atat) decat noaptea, in rest in brate doarme...si cum eu sunt o mana de fata, imi rupe bratele, dar ce sa fac, are doar 2 luni jumate si traiesc si eu cu speranta ca peste cateva lunite o sa se mai joace si o sa stea si singurel...

Floricica Veterana shtrengaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    hahaha...o sa va fie spulberate sperantele la multe dintre voi:)))...cu trecerea timpului devin mai rasfatati si mai santajisti:)))...copil mic,probleme mici,copil mai mare probleme mai mari:))
    si fetita mea ,cand era mica statea numai in brate ,nu o lasam deloc sa planga,nu suportam...si acum ar sta la fel,la 2 ani si 2 luni:)))...dar deja "am dat militaria jos din pod" ...ca nu mai pot sa o car non stop in brate...asa ca o santajez eu pe ea:)))...ii zic afara ca daca o iau in brate ,o duc direct in casa si ea zice "nu acasa!!!!!!mergi pe jos mami":)))))...in casa ma descurc ,ca nu cere in brate decat rar...

Floricica Nou Venita andronicaparfeni's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2008
    Postari in forum
    2
    buna si noi avem promlema luatului in brate plange pana se ineaca,tuseste.eu cred ca este o perioada si apoi va trece

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari