Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    mie mi-a placut cel mai mult port bebe-ul cosulet.
    cu el i-am scos pe amandoi din spital.
    am fost ft multumita de el.
    daca vroiam sa merg undeva,dormeau in el,fara probleme.
    acum folosim cu mare placere scaunelele de masina(pt bb cosul auto),ce e drept le-am primit cadou,nu a trebuit sa dau bani pe ele...oricum le-as fi cumparat,dar au fost binevenite.
    ft de folos mi-a fost si imi este marsupiul!!!
    la niki n-am prea folosit patutul..dar l-a folosit bb si pt ea.
    mi-a fost de folos premergatorul,la niki.l-a folosit pana nu a mai ramas nimic din el...a trebuit sa il arunc la gunoi:D
    acum avem premergator si pt bb,sper sa imi fie la fel de folos!
    cam ce am considerat ca nu imi va fi de folos...nu am cumparat.deci tot ce am cumparat mi-a fost de folos!
    de ex carucior nu am cumparat,pt ca m-as fi chinuit cu el pe scari,stau la et 4...
    masa de infasat nu am cumparat,are patutul...
    am folosit cu mare placere alezele de unica folosinta de la happy si mai am o aleza a patutului.
    manusi am folosit si noi. chiar aveam mare nevoie de ele pt ca se raceau manutele.
    si lista continua....

Floricica Nou Venita manuka's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2008
    Postari in forum
    7
    FFF UTIL: robotul multi de la Philips care ne face piureurile f fine (inclusiv carnea), precum si cana electrica de fiert apa (sau suzete, teine, etc)
    Foarte de folos mi-au fost prosopelele tip batista, pentru ca fetita mea era o mica boracioasa:)Foarte util si scaunul de masina, si scaunul de relaxare (cu 3 pozitii de spatar) care vibreaza, se da hutza si are atarnate jucarii care canta si fac lumini (se juca si cate 1h in el).
    Dintre hainute foarte util ne este un hanorac cu fermoar si gluga si pantalonii din bbc subtire. Bineinteles ca salopetele cu capse pe ambele picioare si inclusiv pana sus (pe fatza) sunt preferatele noastre la orice varsta.

Neutile: statia de ascultare (de la chicco).
    Putin util marsupiul, pentru ca ma doare spatele dupa 15 min.

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Marsupiul eu zic k e foarte util mai ales in primele luni dac vrei sa te plimbi cu bb si el sa te simta aproape e super fericit in marsupiu ,Karina cand avea colici si o puneam in el se linistea

Floricica Senior nastenka's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2008
    Postari in forum
    3.610
    noi nu folosim patutul lui bebe, pentru ca doarme cu mine in pat.
    de asemenea, nu am folosit multe hainute primite cadou, caci erau mici.
    nu prea am folosit pompa de san, ca nu am prea avut lapte.

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    absolut tot ce i-am cumparat si ce a primit am folosit din plin' doarme in patutul lui ( si-l urmaresc prin camera video), il schimb numai pe masuta care este atasata patutului ( am cumparat-o separat caci patutul e de lemn ), la cadita mi-a fost de super ajutor suportu', ii place la nebunie si in leganutul electronic.....ce sa mai zic, hainutele, cu toate ca are un dulap ticsit poate vreo salopeta-doua sa nu le fi folosit pt ca le-a primit mici. in rest....inclusiv cosuletul auto, iar acum scaunelu..Singurul lucru pe care nu l-am folosit este marsupiul.pe nepotica mea am plimbat-o mult cu el si chiar nu ma asteptam ca pt baiatul meu sa nu-mi cumpar, dar pt ca a crescut f repede ( si in greutate si in lungime ) si pt ca a mai venit si frigu si mi se pare un chin sa-l indesi acolo asa infofolit cum e, am zis ca-l cumpar degeaba, asa ca...

Floricica Nou Venita parmy's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.01.2009
    Postari in forum
    20
    eu nu am folosit servetelele umede ca ii aparea alergie pe fundulet

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari