Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    se apropie prima aniversare a baietelului meu si as vrea sa-i iau un cadou pe care sa-l putem pastra ,voi ce le-ati facut cadou de ziua piticilor vostrii?sau ce le ve-ti face?astep idei

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Eu am sa ii cumpar aur...de, este fetitza si merge! Si il putem pastra mult si bine! :))

Pt baietei e mai greu...ma gandesc ca nu vrei o jucarie..desi am pus eu ochii pe o masinutza din aceea care mege cu fise....cum sunt in fata la magazine...se gasesc si de vanzare, asa ca am sa bifez una pt fii-mea, cine stie!

Aaa..stii ce ar mai fi? Sa faci un album....cu poze, observatii de ale tale...amintiri despre Selahattin...ce a fost m important pana la varsta de 1 an!

Succes! Sa ne spui ce ai ales!

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Onita dar eu nu pot sa ii cumpar aur k ,cumpara nasi as e obiceiu.Cand am nascut a primit cercei si bratara si acum la un an lantisor eu nu stiu ce o sa ii iau.Pana la ziua ei e,eu m-a gandesc la Mos Craciun primul craciun in familie.
    Daca nu sunt indiscreta tu tii sarbatorile romanesti ,sora mea e casatorita cu arab si nu mai tine cele romanesti.

Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Raluca prietena mea a luat la baetelul ei un ponei pe care se leagana si ii da bice si poneiul necheaza e super dragut,depinde si de buget.Tu ii tii ziua cu mai multi copii sau in familie cu nasi si atat?

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Nu mai tin sarbatorile crestine, pt ca m-am convertit.

Aici se scapa f usor cu un cadou...cumperi aur si gata....si plus ca noi nu avem nasi, dar nu vad care ar fi pb...poti sa iei o bratara personalizata....f utile...am vazut ca acum poti trece si date despre bb, n caz ca D fereste se pierde.

Da..poneiul...de fapt orice animal...am vazut si aici...f faine...ca un balansoar. Am ochit si pe acesta...acu stii cum e?..park imi plac mie mai mult decat lui Nour! Haha!

Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Daca ajung in Egipt o sa ii fac acolo ceva personalizat .

Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    i-i serbez ziua cu copii la un club,fara rude ,noi nasi nu avem .Bugetul nu conteaza.Ma mai gindesc probabil ca-i voi lua o jucarie mai deosebita .

Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    SI eu Alexandrei numai aur i-am luat de ziua ei de nastere a si la 3 ani o bicicleta .

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    noi am fost invitati la o aniversare de 1 anisor si am luat cadou o jucarie!
    dar se apropia onomastica fiului meu si tot asa nu stiu ce sa ii iau, la fel de craciun.... of si vine anisorul in curand! ideea cu aurul e f buna dar si in cazul nostru a primit de la nasi o bratara la botez si va primi si lantisor si mai are deja deci.......
    cred ca tot o jucarie mai deosebita ramane!

Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    inca nu am gasit cadoul perfect si mi-au mai ramas 1 saptamina!

Floricica Senior robynely's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    4.526
    aur ii iau si eu la 1 an!cercei pt ca cei pe care ii are au ramas mici si normal si jucarii.daca ii mai veneau nu luam aur.e mai bucuroasa de o jucarie,aurul ma bucura mai mult pe mine...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari