Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957

Evenimente din Comunitatea Mamicilor cu bebelusi

Aici puteti posta evenimentele care au loc in aceasta comunitate: intalniri, vesti si tot ceea ce va doriti si intra in tema acestui subiect! Sa auzim numai vesti bune si frumoase.

Floricica Nou Venita madallinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.05.2008
    Postari in forum
    45
    Astazi puiul meu a facut 4 luni.E minunat sa fii mamica.Sa vazi progresele pe care puiul tau le face.ink de cand afli ca esti insarcinata incep emotiile.incep sa ii simti miscarile si se formeaza o legatura intre mamica si bebe.dupa ce vn pe lume tot asa.obervi ca incepe sa rada apoi ca isi tine capul ca te prefera.abia ast sa inceapa sa vb si mearga in picioruse.Ii multumuesc bunului Dumnezeu ca mi-a dat sansa asta sa fiu mama.e ceva ce nu poti descrie in cuvinte.sunt cea mai fericita femeie din lume alaturi de baietelul meu chiar daca tatal copilului ne-a parasit.

Floricica Avansata arianna73's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    1.393
    astazi noi am facut 10 lunite,si drept cadou i_am arata lui mami ca nu mai vreau in patut

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Sa traiasca puiutii! La multe lunite tuturor!
    Mihaela, mesajul e destul de clar...e baiat mare de acum!

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    felicitari puiuti frumosi
    azi ne-a iesit si noua al doilea dintisor
    p.s.
    mihaela nu e neapart sa renunte la patut dar cand deja stie sa stea in picioare se ia jos bumper-ul.daca si asa iasa atunci chiar ca vrea sa iti spuna ceva.

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    sa-ti traiasca puiul! sa fie sanatos si sa fiti toata viata fericiti impreuna. sa treceti cu bine peste despartirea de tata!

Floricica Avansata arianna73's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    1.393
    madalinna nu este neaparat ca un copil sa creasca cu un tatal natural,mai sunt si alti oamnei care pot sa iti fie alaturi
    multumim pt urari
    copii la 10 luni mai stau cuminti,fratesu era sa de cuminte,dar Mario o sa ne scoata peri albi

Floricica Avansata loreley's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317
    sa-ti dea DD sanatate si putere sa-ti cresti singura copilasul,sa fii mandra de el si sa-ti umple viata de bucurii.sa creasca mare si sanatos.o data ce te are pe tine,care-l iubesti mai presus de orice cred ca nu mai are nevoie de nimic.

Floricica Nou Venita madallinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.05.2008
    Postari in forum
    45
    Va multumesc din suflet celor care m-au ajutat cu un sfat.nici mie nu imi vn sa cred dar acum ma simt mult mai bn.decat cu un barbat curvar care nu-l intereseaza de copil mai bn singura.ieri i-am facut la pui vaccinul de 4 luni si ma bucur ca nu a plans si nu a facut febra.:)acum sunt cea mai fericita mamica din lume.pupici si toate cele bune la toate mamicile si puii lor.:*

Floricica Nou Venita pamieddy's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2007
    Postari in forum
    68
    Eduard a inceput sa aplaude de cateva zile. Si e asa de fericit cand o face! Ne bucuram mult!

Floricica Debutanta adelline's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.11.2007
    Postari in forum
    1.036
    dariei a venit nasa si i-a rupt turta sine-a taiat din par avem o tunsoare ciudata rau
    mai avem ff putin di facem anisorul
    abia asteptam

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari