Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita flo_al's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.11.2009
    Postari in forum
    17

Suzeta

Topicul este raspuns la articolul Suzeta

Bebelusul meu are 10 luni, dar nu este dependent de suzeta.De obicei o folosim doar seara la culcare ,atunci cand ia suzeta se linisteste si adoarme mai repede, in rest nu o cere.Acum au inceput sa-i de-a primii dintisori si are jucarii moi pe care le roade, asa ca nu-mi fac probleme pentru cand vom renunta la ea de tot.

Floricica Nou Venita mavrodin gina's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2009
    Postari in forum
    8
    Asa este nu ai de ce sa-ti faci probleme el singur va renunta la ea ai sa vezi ca nu o mai vrea nu are rost sa io iei fortat sau sa io ascunzi sa planga dupa ea.

Floricica Nou Venita love's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2009
    Postari in forum
    30
    Fetita mea are 1 an si 9 luni si tinand cont de faptul ca inca o mai alaptez,cand se apropie seara imi cere titi,iar ca sa nu ii dau titi pentru ca nu mai papa mancare,atunci pleaca sa caute suzeta!
    Dar de multe ori o pacalesc si ii spun ca a plecat cu ea ba in mana ba in gura,a pus/o aiurea si o gasim mai incolo!
    Iar daca nu reusesc sa o pacalesc pentru ca e foarte obosita,cand ii dau suzeta imediat se calmeaza!
    Nu are probleme cu dintii si ii mai lipsesc doar 4 masele,iar de vorbit vorbeste foarte bine!
    Dar am zis ca nu renunt la suzeta,pentru ca incerc de la 2 ani sa o intarc si mai lasam un pic sentimentul de supt(suzeta) sa nu ii fie asa de greu!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari