Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andreea2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2009
    Postari in forum
    3
    La varsta de 4 luni gangurea facand AAAA in continu reprize de circa 2 minute si gangurea aproape in contiu

progresiv a inceput sa raguseasca dupa o perioada de 3 4 zile si-a revenit dar treptat a inceput pe zi ce trece sa scoata sunete mai rar

si schimbate, cum ar si ii, eii, ghei.

Cu auzul eu cred ca aude pentru ca aude telefonul cind suna in somn, intoarce capul cand o striga mama tresare la zgomote.

vreau sa cunosc si eu o parere a mamicilor care au trecut pintr-o asfel de situatie?

Floricica Cu Vechime lulus's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2008
    Postari in forum
    7.116
    Si baietelul meu a trecut printr-o faza asemanatoare.
    La aproape 4 luni ,a racit,pana atunci gangurea de rasuna casa.. racise fratiorul lui mai mare si i-a dat si lui..si a foost o sapt bolnavior ,ragusit ..si dupa asta nu mai gangurea la fel ca inainte...dar pe parcurs si-a revenit..
    Acum are 7 luni si zice mammmm cand e suparat,tata zice mai des..si multe alte sunete..guh,ghih..baa,pa-pa..
    Eu zic ca au si ei perioade..si isi va reveni si bebelusul tau..multa sanatate.pupici

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Pentru ca mai exista un topic cu acelasi subiect, deschis de acelasi user, acest topic va fi inchis.

Va rog sa postati in
    De ce nu vrea sa mai gangureasca?

Va multumesc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari