Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068

Scutece Libero in hypermarket-urile din Bucuresti

Mamici dragi din Bucuresti, eu folosesc pentru baietelul meu scutece Libero, acum nr. 5. De ceva vreme nu mai aduce in Cora in mod curent si nu stiu unde as mai putea sa caut. Am fost si in Carrefour, ei merg in general pe Pampers...nici urma de Libero.
    Am incercat sa schimbam, dar nu-i chip...nu ne intelegem cu alta marca si basta! Ori ne umplem de bubite, ori ne trezim cu pipi pana la gat...
    Ati vazut cumva Libero in Auchan, Real, Penny sau mai stiu eu ce alt magazin?

Multumesc din suflet!

Floricica Veterana adi_eva's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.05.2008
    Postari in forum
    16.904
    Buna,
    Eu merg constant in Auchan Titan si Real Pallady si nu am gasit niciodata Libero. Poti insa sa incerci la Farmacia Tei (poti verifica on line dc au pe stoc si dc au poti comanda cu livrare acasa sau poti merge la ei sa cumperi direct). Sau poti incerca online sa vezi pe unde mai gasesti.

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Vezi ca Libero are in lanturile Catena. Ei au contract special cu 'providerul' asta, eu cautam pampers si m-am trezit ca ei aveau doar libero. Si ca veni vorba, ce parere ai, sunt mai buni decat pampers? Eu a trebuit sa il trec pe kitzaila pe nr 6, ca nu mai incapea tzishu' in pampers nr 5.. Pacat ca nu exista si nr 7, ca parca vad ca nu mai dureaza mult.. Acus sa vad cand l-oi scoate de pe pampers si sa trecem la olita..

Floricica Nou Venita ioana_v2009's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2011
    Postari in forum
    22
    incearca in farmaciile Dona, am vazut ca au ieftinit scutecele si laptele praf, deci nici nu mai tb sa mergi pana la marginea orasului sa gasesti un hipermarket

Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Multumesc frumos de raspunsuri...online se gaseste greu...si aproape inca o data ca si pret :(...La farmacii chiar nu am incercat, dar multumesc de pont, acum am sa intreb....

Dalicris...din ce am incercat noi, Huggies nr. 5 sunt cele mai inalte...exagerat de inalte....si piticul meu este inaltut pt. varsta lui....si ii trec de buric....Daca ai aceasi problema cum avem si noi, ca iese pisu pana la barbie...sunt foarte bune...si la picior cuprind bine...Eu o sa incerc nr. 4 sa vad cum ii vin...la 5, cand se incarca cu pipi...era jale...Absorb bine, sunt placute la atingere...singurul lucru care nu mi-a placut a fost ca partea absorbanta se simte sub forma unui tampon...si cand se umple de pipi zici ca are o caramida....

Ca si calitate insa mie Libero mi s-au parut cele mai bune, absorb cele mai bine, chiar mai bine decat Pampers Premium Care...nu am gasit resturi de gel din acela absorbant cum gaseam la Pampers...si nici nu arata pe el ca si cum ar purta tampon...Plus ca nu miros a nimic si nu sunt imbibate cu nici o lotiune....Se aseaza foarte bine pe poponet....

Pupici
    Modificata de Hayeti; 31.03.2013 la 15:55:00.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari