Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana cinderella's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    Dragi mamici..va rog sa imi spuneti parerea voastra in acest sens..pana cand dorm bebelusii fara pernuta..? impartasiti-mi, va rog din experienta voastra..va multumesc anticipat si va urez in continuare multa rabdare si putere in misiunea de mama si sotie

Floricica Senior molnarvanda's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2007
    Postari in forum
    4.299
    Parca am citit unceva ca cel putin pana la 1 an. Dar eu nu sunt pro pernuta asa ca eu nu dorm nici acum cu perna eventual un puiuc de perna. Nu cred ca ii voi da Juliei repede

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    sar'na de raspuns..tare as vrea sa stiu..
    cu sau fara perna, mamici..?

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    David doarme f bine fara perna...am incercat sa ii pun dupa un an dar nu ii place...
    si plus de asta el se invarte mult in somn..si nici nu sta prea mult cu capul pe ea.

alinush
    Guest
    Pt coloana nu e sanatoasa perna, nici eu nu dorm cu perna...imi pun eu una mica, dar tot langa ea dorm. Nu cred ca ii voi da nici la Lea, deocamdata. Si Lea se invarte tare mult in patut, asa ca nici nu as putea sa-i dau peruta.

Carmen eu te-as sfatui sa nu-i dai pernuta inca
    pupici la Claudiu si Silvia

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    multumesc din suflet, alinush si alinutzapopa...am zis eu ca sar mamicile in ajutor..multam fain

Floricica Avansata dana maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2008
    Postari in forum
    1.830
    Eu am citit undeva ca pana la 2 ani.

alinush
    Guest
    Nu ai pt ce, Carmen. Daca ma gandesc mai bine, mi-ar fi chiar frica sa o las in patut cu perna, la cat se invarte si se intoarce.

Floricica Avansata arianna73's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    1.393
    Noi l_a incepiu dormeam pe pernuta dar e foarte mica si subtire,dar de cind domnul are tentativa de a adormi pe burta ,fara mie frica

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    noi avem una fff subtire si i-am pus-o de la inceput
    e cam cat un deget de groasa

Floricica Avansata petrisorcosmina's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2007
    Postari in forum
    1.957
    si noi avem tot la fel...ffffff subtire de 1cm....i-am pus-o si eu de la inceput dar acum s-a mai si lasat de nici nu se observa ca este perma in patut....asa a fost la setul de lenjerie pentru bebelasi

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari