Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita luizasmt's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.03.2009
    Postari in forum
    1

Dezvoltarea psihomotorie

Topicul este raspuns la articolul Bebelusul la 2 luni

foarte interesant si tot o data adevarat....pt ca vad ce se intampla zi de zi cu bebelusul meu

Floricica Nou Venita tilloya's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.08.2009
    Postari in forum
    98
    Bebelusul meu are pe 25 august 2 luni.E super agitat, da mereu din maini si din picioare( face bicicleta)si mananca destul de des: cam o data la 2 ore noaptea iar ziua cam la 3 ore.Este foarte epuizant mai ales pe timp de noapte pentru ca mi-a refuzat sanul(e prea lenes sa traga),eu ma storc cu pompita si ii dau din bibe.Stiu cu exactitate cat mananca... cam 100-120 ml la masa...cred ca e cam putin de se trezeste asa des sa manance.Am incercat sa ii dau lapte praf, aceeasi cantitate dar se trezeste la fel de des....

Floricica Nou Venita dennis80d's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2009
    Postari in forum
    21
    Cam asa face si bubulina mea,mananca din 2 in 2 ore si noaptea 1 singura data depinde cand adoarme k e 10,11 se trezeste la 2 sau 3.Dar cateodata doarme de la 11 la 6 dimineata.

Floricica Nou Venita mysweetbaby's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.09.2009
    Postari in forum
    1
    Este interesant,fetita mea are o luna o saptamana s si 2 zile,si vreau sa sp ca are toane cand doarme chiar si 5 ore.Intr-o seara s-a trezit doar o data sa manance si s-a mai trezit abia dimineata la 7...am ramas uimita:P

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari