Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita byencutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.12.2008
    Postari in forum
    28

Cu ce se joaca bebeii vostri?

Ai mei refuza papuselele si masinutele. O jucarie preferata e: o carte,o revista,o cutie,o telecomanda,un mobil. Ai vostri ce prefera?

Floricica Cu Vechime mamiti's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.12.2008
    Postari in forum
    9.455
    buna Byencutza!!!! sati traiasca puiutii !sunt foarte scumpi!!! bebei in general(cred)sunt atrasi de telefoane si telecomenzi!noi am sterilizat o telecomanda stricata si este jucaria perfecta ,telefon inca nu

Floricica Veterana puiuraluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2008
    Postari in forum
    12.584
    daria acum la 4 luni este atrasa de un cangur cu un cangurut in marsupiu, de plus care i l-a adus mos nicolae

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    cred ca bebei nostri ca jucariile sunt ale lor si nu ii mai intereseaza mai tentante sunt chestiile pt oameni mari(telefoane telecomanda etc)

Floricica Novice adinutzas's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.06.2008
    Postari in forum
    370
    byencutza, sa-ti traiasac ingerasii,sunt niste dulcei!
    Catalina mea se comporta identic,ca si bebeii tai, chiar mai adineauri se juca cu un dop de sticla.[de acord]

Floricica Nou Venita byencutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.12.2008
    Postari in forum
    28
    Bebeii pot fi asa amuzanti cateodata!

Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410
    Vlad e terminat dupa o jucarie de la Fischer-Price..e un fel de elefant muzical cu tot felul de aplicatii ,cu inele si cheite si o oglinda. Este singura jucarie care il opreste din plans.

lumynitza
    Guest
    bebek mea adora telefoanele si pe fratziorul ei!!!pana in prezent a strikt 2 tel sper sa se opreask aici!!!

Floricica Nou Venita dasa2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.08.2008
    Postari in forum
    13
    daria are ca jucarie preferata un dovleac cu diferite forme, care canta la orice atingere si scoate diverse sunete. intotdeauna se linisteste si danseaza. pupici

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    si noi avem o multime de jucarioare, in special de la Fisher Price care mi se par foart educative, insa dupa cum spuneati si voi sunt atrasi in spcial de obiecte precum: telefon, telecomanda, tastatura;
    noi chiar i-am cumparat si ei o tastatura fiindca ii placea foart mult sa se joace cu ea si mai bloca calculatorul.

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    mai nou fiindca am strans deja prea mult jucarii prin casuta, pun deoparte cateva saptamani prin rotatie anumite jucarii si i le dau pe urma - asa se bucura pitica de ele de parca ar fi noi - incercam sa o stimulam cat mai mult si sa nu se plictiseasca de ele.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari