Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    ................

Floricica Nou Venita adastero's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2009
    Postari in forum
    239
    Din experienta cu doi copii eu cred ca e mit, depinde de copil. Copiii sunt intr-o continua criza! Glumesc! Sanatate

Floricica Nou Venita luciaiacob's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    98
    Si la baietelul nostru am observat o mica schimbare, in sensul ca prefera sa doarma cu noi in pat si adevarul este ca doarme foarte, foarte linistit. Doarme si la el in patut, dar mai agitat. Nu-i place sa-l las singurel, dar m-a mirat ca intinde bratele in semn de acceptare daca il cheama cineva strain la el si dupa ce studiaza ff bine persoana, chiar suride si se joaca

Floricica Nou Venita nicoletapotoceanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1
    nu cred ca e o criza de opt luni .eu am al doilea baietel si nici unul nu a trecut prin nici o criza la 8 luni .tot ce pot sa iti spun despre starea lui este ca s-ar putea sa ii dea dintisori .aceleasi reacti le-a avut baietei mei cind leau dat dintisori dar ... nu la 8 luni ci la 6 luni au fost putin mai rapizi dintisori lor
    nu sunt o experta dar baietelul cel mare are 6 ani si 6 luni iar cel mic are chiar 8 luni
    tot ce inti urez e sa ai multa rabdare si sa ii intelegi durerea sa ii dai niste nurofen sau panadol si un unguent care sa il masezi pe gingi cum ar fi calmogelsau dentinox gel sar putea sa aiba si scaunele mai moi nu te speria ia niste debridat in cel mai rau caz si nu uita sa mergi si la medic sa ceri parera lui mai intii
    succes si multa sanatate atit tie cit si celui sau celei mici

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari