Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Concurs: H&M premiaza camera copilului tau!

Esti mandra de camera bebelusului tau, vrei sa impartasesti experienta ta si celorlalte mamici? Nimic mai simplu!

Posteaza o scurta descriere si o poza cu camera copilului tau, alege de pe Baby Room si Kids Room produsele (posteaza link-ul produsului) care vrei sa-i infrumuseteze camera si poti castiga unul din cele 2 vouchere de cumparaturi in valoare de 100 lei.

Nu uita sa incorporezi in postare si linkurile cu produsele care iti plac de pe Baby Room si Kids Room
    Postarile cu cele mai multe like-uri vor fi premiate!

Vino in magazinele H&M din Afi Palace Cotroceni, Promenada Mall, Floreasca, Lipscani si Polus Center Cluj, cumpara produse de peste 50 de lei din departamentul HOME si primesti 20% reducere la INTREG COSUL de cumparaturi, chiar daca acesta contine si obiecte vestimentare sau accesorii!

Perioda concursului: 28 martie-20aprilie.

Castigatorii vor fi anuntati dupa Paste.

Floricica Nou Venita macirio's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2011
    Postari in forum
    15
    Am ales : RAFTUL VESEL

Product Detail | H&M RO si

UMERASE ROZ Product Detail | H&M RO
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita durusoctavia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2006
    Postari in forum
    1
    Am ales Storage box Product Detail | H&M RO si Storage basket Product Detail | H&M RO
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita uniculk's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2010
    Postari in forum
    8
    Sufrageria unei domnisoare rasfatate ... as intregi-o cu aceasta minunatie de perna: Product Detail | H&M RO
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita nelli's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2009
    Postari in forum
    7
    Product Detail | H&M RO Home | Kids Room | H&M RO si aceasta este noua camera a bebelui ce v-a veni pls lik-uri multe multe si idei cum sa o amenajam

Floricica Nou Venita RoxaLee's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2010
    Postari in forum
    47
    Probabil camera ei nu va fi pe gustul tuturor… nici nu are cum, dar pentru noi doua e cea mai frumoasa. Si asta pentru ca e un cuib tesut cu sentimentele noastre cele mai intime: iubire, tandrete, intelegere. Tin minte si acum cu cata pasiune am mobiliat si decorat intreg apartamentul cu ea langa mine. Cu mici bucurii, cu o veselie tacuta, cedand cand eu, cand ea… netezind asprimi, vorbindu-ne cu duiosie… cuibusorul s-a ridicat incetul cu incetul, zi de zi, cimentat de tacere si rabdare, si astfel am ajuns foarte sus.
    Casuta noastra e un vis devenit realitate, o atmosfera plina de bucurie, invadata de seninatate, patrunsa de incredere, care ne primeste si ne patrunde pe amandoua in brate, facand din cele doua inimi una singura.
    Acum Roxalia a crescut, premergatorul a disparut, patutul la fel... si zilnic adaugam cate ceva in camera ei. Impreuna am ales Metal tin Product Detail | H&M RO. Mi-a placut mult mesajul si i l-am tradus si ei. Iar din categoria "kids room" am ales Product Detail | H&M RO
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita pmonicus's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2008
    Postari in forum
    16
    Camera noastra este plina cu caldura si aranjata astfel incat sa te simti bine si sa dea un aer linistitator. Camera denota siguranță, spațiu și depozitare ideal pentru o camera pentru un pitic. Culorile din camera mea sunt "calde" ceea ce confera o atmosfera buna pentru o dezvoltare armonioasa. Camera mea este "veselă", în tonuri vii și este cât poate de prietenoasă.
    Product Detail | H&M RO
    Product Detail | H&M RO
    Imagini atasate
    Modificata de pmonicus; 01.04.2014 la 00:01:55.

Moderator Floricica Senior Musette's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2011
    Postari in forum
    4.642
    In camera lui, Luca este cel mai fericit. Bineinteles ca a suferit multe schimbari, in functie de starea mea de spirit :)) In momentul de fata arata cam asa 1452457_65927482077&.jpg581852_659274690771&.jpg

Din cateogira Kids Room am ales Product Detail | H&M RO

Floricica Novice elena87's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2009
    Postari in forum
    340
    Camera fetitelor ne mai trebuie parchet si un covoras si am aranjat-o :)
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita adri_anna's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2011
    Postari in forum
    12
    Camera copilului meu e simpla, cu lucruri simple dar curata, luminoasa insa mai ales plina de dragoste si afectiune. Mi-ar placea s-o pot decora mai mult de exemplu cu un duvet cover set Product Detail | H&M RO sau o paturica in genul acesteia Product Detail | H&M RO
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita oanadiaconu's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2013
    Postari in forum
    1

Camera cu dragoste

Pentru minunea care trebuie sa apara imediat dupa Paste in tanara noastra familie, eu si tati ne-am straduit sa realizam cea mai frumoasa, vesela si calda camera, pentru ca micutul nostru sa se bucure de tot ce e mai bun si mai frumos in noua lui lume.

Ce ar face camera si mai frumoasa:
    Product Detail | H&M RO
    Product Detail | H&M RO
    Product Detail | H&M RO
    Imagini atasate
    Modificata de oanadiaconu; 03.04.2014 la 12:07:37.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari