Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita sinzi's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46

Nelamurit Caruciorul potrivit

mamici ce parere aveti de carucioarele stokke si coletto matteo???care din ele arata si e mai bun????astept pareri de la mamici care au avut sau au asemenea carucioare o primavara frumoasa si calduroasa tuturor

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Sinzi, sa intelegem ca gata, cozonacul e la cuptor?

Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46
    hehehe ce draguta esti:)))si ce bn suna:)))))) nuu inca doar am pregatit coca sau cum se zice:))))))ne interesam momentan de el ca cozonacul il bagam pe luna viitoare la cuptor:))))))

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    stokke zic eu. fiindca e ergonomic, asigura confort perfect copilului si e foarte foarte usor de manevrat pentru tine, inclusiv acolo unde nu ai rampa, ci treapta sau bordura... :)

Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46
    oare nu merge greu pe teren de la tara?e pietricele marunte ca orice drum de tara am citit ca e cam greu pe drumuri din alea ...

Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Arunca un ochi si la caruciorul Recaro - Babyzen, asta daca tot esti hotarata sa dai atatia bani pe un carucior...cel putin asta se poate folosi pana la 20 kg. Stokke este foarte mediatizat si stiu ca fratele meu a tradus manualul lor...este si foarte dichisit...dar sincer, pt. un copil cum este al meu, sa stea cocotat asa ar fi inacceptabil.....
    Personal noi am luat un TFK Buggster si sunt nu foarte...ci extrem de multumita....este un vis, asa e de usor....se manevreaza cu o singura mana, are suspensii, n-are nici o treaba cu terenul accidentat...si pretul este super ok.

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    Citat Postat de sinzi Vezi mesajul
    oare nu merge greu pe teren de la tara?e pietricele marunte ca orice drum de tara am citit ca e cam greu pe drumuri din alea ...
    pe drum de tara eu iti recomand Chicco. E sfant :))

Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46
    e greu sa alegi cu atatea carucioare :))))
    Modificata de sinzi; 21.03.2013 la 02:45:32.

Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46
    nu as fi dat nici eu atatia bani mai bn imi cumpar o mobila in casa hehehe......gasisem ceva stokke la mana a 2 cu 300eur dar eram in dubi oare daca nu e stabil daca imi cade copilul de sus..nebuna rau /:)))))))))))) asa ca am hotarat sa vad un coletto matteo 3 in 1 acum astept sa vad cum arata ca am vazut filmulete ca e tare dragalas///sa vedem acum si aspectul

Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46
    nu imi plac chicco :)))))rotile alea mici vreau ceva cu roti mai mari si reveribil asa dintr.o miscare ca si ala coletto

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari