Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice koritsy's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    464

Vaccinarea bebelusului la 4 luni

Topicul este raspuns la articolul Vaccinarea bebelusului la 4 luni

Am fost azi cu bebelusul meu si am facut vaccinul de la 4 luni.La 20 de min dupa vaccin i-am dat piept...stiu ca la vaccinul de la 2 luni mi-a spus doctorita sa nu ii dau piept 2 ore. Acum am uitat si i-am dat..ce e de facut? Trebuie sa repetam vaccinul sau se poate intampla ceva rau?
    Dati-mi un sfat va rog.

Floricica Nou Venita pushy's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    1
    si eu i-am dat sa manance dupa vaccinul de la 2 luni si nu a avut absolut nimic,din contra doctorita a spus ca nu are nici o treaba pt ca la fel auzisem si eu de la alte mamici.eu doar i-am bagat supozitor ca paracetamol.acum asteptam sa-l facem pe cel de 6 luni(sunt doua)

Floricica Nou Venita dumitrescunata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2010
    Postari in forum
    7
    Buna fetele!! Care este treaba cu vaccinul de la 2 luni si alaptatul? Si eu i-am dat piept baiatului meu imediat dupa vaccin,dar...nici o reactie...!! Ar fi trebuit sa se intample ceva?

Floricica Nou Venita dumitrescunata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2010
    Postari in forum
    7
    Buna pushy! ! Si noi asteptam vaccinul de 6 luni,noi suntem mai fericiti un pic,facem numai unul! Sa cresteti mari si sanatosi! !

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari