Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice olgutasebastian's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    303
    ajutor nu mai stiu ce sa mai fac.sa descoperit la exudatul farinian la sebica stafilococul auriu care nu ne mai trece in nici un fel am facut tratamentul conform antibiogramei si degeaba ,din cauza antibioticelor a fact intoleranta la lactoza .simtomele sunt greata sebi icneste pana varsa ce a baut sau ce a mancat impreuna cu flegma din gat.va rog ajutatima si pe mine ca simt ca nu mai am putere sa lupt imi este tare frica stiu ca de stafilococ se scapa foarte greu.

Floricica Cu Vechime digutix's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2007
    Postari in forum
    5.303
    olga imi pare rau ca sebi e bolnavior...:(sa va dea DD sanatate multa sa treceti cu bine si sa va faceti bine!imi pare rau ca nu te pot ajuta cu informatii despre problema voastra...

Floricica Novice olgutasebastian's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    303
    multumesc diana eu totusi sper ca cineva sa vada mesajul meu si sa ma mai linistesc .ma dispera gandul ca numai mie mi se poate intampla asa ceva .

nicole13
    Guest
    buna olga, sunt sigura ca mai sunt mamici in aceeasi situatie cu tine si veti putea discuta pe tema asta, nu dispera totul are si solutie de rezolvare!sanatate multa lui sebi!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari