Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mihaono's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2012
    Postari in forum
    136

Scaunul bebelusului

Mamici ce parere aveti de faptul ca fetita mea de exemplu a papat astazi la ora 4 piure de legume si la ora 21 a facut cacuta in care se vedeau mici bucatele de morcov.oricat de bine l-as da prin blender tot parca mai raman firicele mici de legume.este normal sa elimine asa repede mancarica?poate radeti de mine dar sunt la prima experienta si imi fac griji.sa aiba oare o digestie f rapida?trebuie sa ma ingrijorez?

mada_lyna
    Guest
    stai linistita. nu exista niciun motiv de ingrijorare. fii si tu mai relaxata, ca faci riduri:)) (glumesc, fireste). stiu, si eu mi-am pus un miliard de intrebari, majoritatea stupide(cel putina asa imi par acum). dar este normal sa vrei sa fii o mama perfecta pt copil si tocmai de aceea iti pui multe intrebari,iti faci griji.

Floricica Nou Venita mihaono's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2012
    Postari in forum
    136
    asa este....imi fac uneori griji degeaba...din orice ma ingrijorez...desi bebita mea e vesela tot timpul, are o energie cat pt 3 copii, nu mi-a racit deloc pana acum desi am mai iesit afara de cand a venit iarna.

mada_lyna
    Guest
    pai poate tocmai pt ca ai scos-o afara nu ti-a racit.
    sa fie sanatoasa, k sigur e cel mai important lucru

Floricica Nou Venita alynutza79's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.06.2012
    Postari in forum
    180
    Dupa varsta de un an, cand o sa-ti amintesti toate intrebarile pe care ti le puneai si toate grijile pe care ti le faceai, o sa razi.E normal sa te ingrijorezi din nimic, mai ales in cazul primului copil. In ceea ce priveste iesitul afara, copiii trebuie scosi indiferent de anotimp.Doar in cazul in care temperatura este extrrem de scazuta, ceata sau vant, trebuie tinuti in casa iarna.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari