Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristtinel's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2008
    Postari in forum
    1
    Am descoperit la fetita mea de 9 luni niste picatele de sange pe body, in dreptul sanului stang. Nu sangereaza permanent, ci doar la 2-3 zile, foarte putin. Am fost cu ea la 4 medici pana acum, care au ridicat din umeri, nestiind sa spuna despre ce e vorba, deoarece nu pare sa fie niciun nodul sau inflamatie si nici vorba de durere nu cred ca este, pentru ca nu plange la palpare in acel loc. Doi dintre medicii pediatri pe care i-am consultat au presupus ca ar putea fi o a doua criza genitala, dar sunt putin sceptici, deoarece crizele genitale nu se manifesta tardiv, ci la varste foarte fragede. Daca cineva s-a mai confruntat cu un astfel de caz sau daca macar stie despre ce ar putea fi vorba, rog sa-mi spuna si mie, deoarece suntem foarte ingrijorati.

Floricica Nou Venita kattybeb's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2008
    Postari in forum
    247
    Nu tin minte sa se fi intamplat vreunui apropiat de-al meu,deci nu stiu care ar fi cauza,cu toate astea iti doresc numai bine tie si fetitei tale si sper sa se rezolve problema,in caz ca nu s-a rezolvat deja.
    Pupici!

Floricica Veterana puiuraluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2008
    Postari in forum
    12.584
    s-ar putea sa fie vorba de o a doua criza. fetita mea a facut abces mamar cand avea 2 sapt si a fost operata. acun e bine. poti merge la un spital de copii la chirurgie,ei cred ca-ti vor spune. asa m-au trimis si pe mine.multa sanatate

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari